EkoCiepło

Targi Ogrzewania Ekologicznego

22 - 24 marca 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów
Rejestracja dla przedstawicieli samorządów chcących wziąć udział
w XIV Konferencji Naukowo - Technicznej pt. "Kotły małej mocy zasilane paliwem stałym" organizowanej przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla oraz Expo Silesia sp. z o.o. podczas Targów Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło 2019 oraz Targów SIBEX 2019 Nowoczesny Dom i Ogród w dniu 22 marca 2019 r. w Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, ul. Braci Mieroszewskich 124.

Poprawne dokonanie rejestracji przez przedstawiciela samorządu uprawnia do bezpłatnego wstępu na Konferencję.

Niniejszej rejestracji można dokonać do dnia 21 marca 2019 r. do godziny 20.00 

* pola wymagane

  

Imię: *

   

Nazwisko : *

   

Urząd : *

   

Ulica : *

   

Numer : *

   

Miasto : *

   

Kod pocztowy : *

   

Stanowisko: *

   

Nr. telefonu : *

   

e-mail : *

   


Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na powyższe i akceptacji Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną uniemożliwia rejestrację w serwisie i jednocześnie bezpłatny wstęp. Osobom, które dokonały rejestracji przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia. W celu wykonania uprawnienia dokonaj zgłoszenia na poniższy adres mailowy: zwiedzajacy@exposilesia.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Expo Silesia sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, adres: ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000252032.