EXPOGołębie

Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych

10 - 12 stycznia 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów 69. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych

 

Najważniejsze wydarzenie, podsumowujące sezon lotowy w Polsce, 69. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych, organizowana przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych odbywa się wspólnie z Targami EXPOGołębie. Hodowla gołębi to wielkie emocje, towarzyszące sportowej rywalizacji. Spośród najlepszych gołębi sędziowie ponownie wybiorą krajową czołówkę najszybszych i najpiękniejszych ptaków – reprezentację na Europejską Wystawę Gołębi Pocztowych w Brnie. W sobotę, 11 stycznia, uhonorowani zostaną natomiast Mistrzowie Polski GMP i w Kategoriach, a także laureaci Mistrzostwa Polski „DERBY”. Wydarzenie każdego roku wyczekiwane jest przez kilkanaście tysięcy miłośników lotów z całymi rodzinami. Nagrody zostaną wręczone także za Lot Narodowy z Brukseli oraz hodowcom biorącym udział w konkursie Redakcji HGP. 

 

 
11 stycznia, o godzinie 11:00 zapraszamy na:
- Dekorację Mistrzów Polski GMP i w Kategoriach oraz Mistrzostwa Polski „DERBY”
- Wręczenie nagród za Lot Narodowy z Brukseli
- Dekorację zwycięzców Konkursu Redakcji HGP
 

 
„Jak osiągnąć sukces w hodowli gołębi pocztowych? Tajemnice wybitnych hodowców z Team’u Centrum Zdrowia Gołębi”.
 
Spotkanie z m.in. Maciejem Włudzikiem, Marianem Wieczorkiem, Tomaszem Nawrotem, Rafałem Pasoniem  i innymi. W czasie spotkania możliwe będą konsultacje specjalistyczne z lek. wet. Mariuszem Krawczyńskim z Centrum Zdrowia Gołębi w zakresie zdrowotności gołębi.
 
11 stycznia (sobota), godz. 16:00-18:00, sala konferencyjna nr 4. 
Organizator: Centrum Zdrowia Gołębi VET-ANIMAL

 

 


 
Prezentacja nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które usprawniają prace związane z obliczaniem wyników lotowych gołębi pocztowych. 
 
11 stycznia (sobota), godz. 12:30-13:30, sala konferencyjna nr 4.

Organizator: Stanisław Górski, redaktor naczelny Poradnika Hodowcy