EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

18 - 20 września 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówW ostatnim czasie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i wyzwaniami. Mimo tych trudności, nasz Zespół Targowy nie spoczął na laurach: jesteśmy dla Was pełni pozytywnej energii i niczym niezmąconej chęci do pracy. Branża targowa ma przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług. 
 
Kolejny etap odmrażania gospodarki [link] potwierdził, że już wkrótce będziemy mogli spotkać się ponownie podczas Targów w gronie braci łowieckiej i leśników! Dlatego zapraszamy do udziału w 11. edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting oraz 6. edycji Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting. 

Pamiętajmy, że spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie i ożywieniu gospodarki. Możemy tego dokonać wspólnymi siłami.

My – Zespół Expo Silesia – zrobimy wszystko, żeby być gotowi na nadchodzący sezon targowy. Czekamy na Was!

 

Zapraszamy do uczestnictwa w 11. edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting oraz 6. edycji Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting, które odbędą się od 18 do 20 września 2020r. 10. jubileuszowa edycja EXPOHunting zakończyła się ogromnym sukcesem! W targowej kniei swoją ofertę prezentowało 260 Wystawców z 10 krajów, reprezentujących blisko 500 światowych marek. Gościliśmy blisko 15 tys. zwiedzających. EXPOHuntnig to marka rozpoznawalna w całej Europie: targi odwiedzają goście nie tylko z całej Polski, ale również z Czech, Słowacji, Węgier i Niemiec.

EXPOHunting

 

 

 


 

 

EXPOHunting w skrócie:

 


 

EXPOHunting to doskonała okazja do spotkań w gronie braci łowieckiej, pasjonatów przyrody i osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Nasi goście mogą wybrać z programu prawie 60 wydarzeń towarzyszących to, co jest ich największą pasją: pokazy, panele dyskusyjne czy współzawodnictwo w konkursach. Wizyta na targach EXPOHunting to doskonała okazja do kultywowania tradycji łowieckich, a dla osób nie związanych z łowiectwem - do ich poznania. Podczas targów polscy dystrybutorzy prezentują natomiast rynkowe premiery - w zeszłym roku było ich ponad 60. To doskonały dowód na to, że rozpoczynając nowy sezon w łowisku, trzeba najpierw odwiedzić Sosnowiec.

 

 

EXPOHunting to prezentacje broni, amunicji, optyki i noktowizji. Nie zabraknie oczywiście najwyższej jakości odzieży i obuwia, a każdy może doposażyć swój ekwipunek o wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak noże, latarki, łuki czy gadżety outdoorowe.

 


W tym samym terminie odbędą się również:

 

Polowanie zaczyna się właśnie tutaj!