EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

16 - 18 marca 2018

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Relacja z targów EXPOHunting 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów 

Wielkie łowy w targowej kniei EXPOHunting

 

Dziewiąta edycja Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting zakończyła się ogromnym sukcesem! W targowej kniei swoją ofertę prezentowało 230 Wystawców z 8 krajów, reprezentujących blisko 400 światowych marek. EXPOHuntinig to marka rozpoznawalna w całej Europie, a targi odwiedzają goście nie tylko z całej Polski, ale również z Czech, Ukrainy, Słowacji, Węgier i Niemiec.  W tym roku gościliśmy ponad 13 tys. zwiedzających.
Nasi Wystawcy potwierdzają, iż właśnie tutaj zawierają najwięcej transakcji handlowych podczas spotkań B2B i B2C.
 

Zapraszamy do zapoznania się z:

EXPOHunting

EXPOHunting to doskonała okazja do spotkań w gronie braci łowieckiej, pasjonatów przyrody i osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Nasi goście mogli wybrać z programu prawie 60 wydarzeń towarzyszących to, co jest ich największą pasją: pokazy, panele dyskusyjne czy współzawodnictwo w konkursach.

 

Podczas targów polscy dystrybutorzy prezentują po raz pierwszy rynkowe premiery - w tym roku było ich aż 61! EXPOHunting to przede wszystkim oferta broni, amunicji, optyki i noktowizji. Nie zabrakło oczywiście najwyższej jakości odzieży i obuwia, a każdy mógł doposażyć swój ekwipunek o wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak noże, latarki, łuki czy gadżety outdoorowe. Tegoroczne wydarzenie odbywało się z wspólnie z czwartą edycją Targów EXPOShooting. [link] Tym samym tematyka ekspozycji została poszerzona o propozycje dla osób zainteresowanych strzelectwem, militariami i survivalem.

 

Wizyta na targach EXPOHunting to doskonała okazja do kultywowania tradycji łowieckich, a dla osób nie związanych z łowiectwem - do ich poznania.

 

EXPOHunting 2018 na celowniku:

 fotogaleria 1 , 2

 video

podsumowanie

 

Dziękujemy wszystkim naszym Wystawcom, Partnerom i Zwiedzającym i już dziś zapraszamy Państwa do udziału w 10. jubileuszowej edycji w dniach:


 5-7 kwietnia 2019