EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

5 - 7 kwietnia 2019


Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówIV Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich

 

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Bytomiu wraz z Organizatorem X Edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting 2019 w Sosnowcu miał przyjemność zaprosić na IV Krajową Wystawę Użytkowych Psów Ras Myśliwskich.


Wystawa odbyła się podczas trwania Targów, w sobotę 6 kwietnia i jak co roku  stanowiła jedną z głównych atrakcji dla zwiedzających oraz wystawców z całej Polski i Europy. Zadaniem Wystawy była szeroko pojęta popularyzacja kynologii łowieckiej zarówno wśród myśliwych, jak i osób nie związanych z wykonywaniem polowań. Jest to jedyna tego typu Wystawa w Polsce.


Warunkiem udziału było posiadanie przez psa Certyfikatu Użytkowości – Working Class Certificate (WCC) otrzymanego na podstawie wyników uzyskanych w konkursach pracy psów myśliwskich. Nowa formuła Wystawy dopuszczała zgłoszenia nie tylko w klasie użytkowej, lecz również w klasach młodzieży, pośredniej, otwartej, championów i weteranów z dołączonym ww Certyfikatem].

 

SPONSORZY:

 

   
 
 
 
 
 
ATRA WORLD
 

 
 
"ENGRAVER"
MICHAŁ NOWAKOWSKI

   

 

 

 

 

 

Oprócz tradycyjnych dyplomów i pucharów wzorem lat ubiegłych, organizatorzy przewidzieli bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwycięzcy Ras mieli możliwość zaprezentowania się uczestnikom Targów na głównej scenie oraz wzięli udział w wyborach ulubieńca publiczności o tytuł Championa EXPOHunting 2019.
Szczegółowe informacje na stronie ZKwP Oddział Bytom.