EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

5 - 7 kwietnia 2019


Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówPokaz wabienia drapieżników


Podczas tegorocznej edycji EXPOHunting, po raz kolejny zwiedzający wzięli udział w pokazie wabienia drapieżników. To świetna okazja, aby poznać tajniki tej dziedziny łowów i udoskonalić swoje umiejętności. Częścią pokazu był konkurs dla zwiedzających z atrakcyjnymi nagrodami.

Organizatorem wydarzenia był GUNBROKER.PL - producent wabików na lisy, kozły, bażanty, dziki i daniele, kaczki, gęsi, bażanty oraz byki. Większość  wykonana jest z twardego drewna, wyposażona w najlepsze na rynku metalowe i plastikowe stroiki. Z ofertą firmy można było zapoznać się na stoisku nr 138.

 

 
 

Pokazy wabienia jeleni


Podczas tegorocznej edycji EXPOHunting zaprosiliśmy Państwa również na pokazy wabienia jeleni. Podczas prezentacji omówione zostały zachowania jeleni byków w czasie rykowiska i zaprezentowane najczęściej słyszane głosy, np. młody byk szukający łani, stary byk szukający łani, byk stadny - tzw. dzierżyciel chmary, wyzywanie do walki dwóch byków w podobnym wieku. Dowiedzieli się Państwo, na czym polega sztuka wabienia, jakich używać wabików, w jaki sposób wydobyć odpowiedni dźwięk oraz jak zainteresować i sprowokować byka własnym rykiem.

 

Pokazy poprowadził Tomasz Maliński, wielokrotny Mistrz Polski i dwukrotny mistrz Europy w Wabieniu Jeleni.