EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

5 - 7 kwietnia 2019


Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówKuchnia myśliwska i trunki
 
 
Zaprosiliśmy Państwa do strefy gastronomicznej "Dary Lasu" przepełnionej smakołykami, obok których nie sposób przejść obojętnie!

Targi EXPOHunting, to doskonała okazja do promocji kuchni myśliwskiej. Dziczyzna to wciąż rodzaj mięsa, który nie jest popularny na polskich stołach, jednak ma swoich wiernych fanów.  

Pieczołowicie przygotowywane, tradycyjne wędliny z przepysznej, a zdecydowanie niedocenianej dziczyzny można było znaleźć na stoiskach: Wyroby z dziczyzny Impress [stoisko nr 6 i 21], Wiejska Chata Piotr Łapiński [stoisko nr 10], Leśniczówka-Wędliny z dziczyzny [stoisko nr 28], MAT&LES Mateusz Strzałek [stoisko nr 15] czy u Macieja Pawlikowskiego z Białego Dunajca [stoisko nr 14 i 49].

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach przygotowała Strefę promocji „Dobre z lasu”: wyroby z dziczyzny [stoisko nr 171]. Natomiast degustacja miodów i pokazy wytwarzania barci odbywała się na stoisku nr 139 w Strefie promocji „Pszczoły wracają do lasu”.

W sobotę i niedzielę Dzika kuchnia oraz Darz Bór TV, zorganizował dla Was konkurs : „Zmierz się z wielkim Wildburgerem”. Do udziału zaprosiliśmy wszystkich lubiących rywalizację i wyśmienite jedzenie!

Było też coś na słodko i na słono od Cukierni Zaniewicz [stoisko nr 17], Ekosun [stoisko nr 27], Lejdis Paweł Wydymański [stoisko nr 20], Bio Wójcizna [stoisko nr 19] i Tree Nuts [stoisko nr 26]!

Nie można było również ominąć Nalewek Staropolskich Karola Majewskiego [stoisko nr 16], Maciejowych Nalewek [stoisko nr 29 i 110], EDI - Browar Regionalny [stoisko nr 25], Nalewkarni Longinus [stoisko nr 24] i Browaru Koreb [stoisko nr 11].