EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

5 - 7 kwietnia 2019


Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów 

 

Wielkie łowy w targowej kniei EXPOHunting

 

10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting zakończyła się ogromnym sukcesem! W targowej kniei swoją ofertę prezentowało 260 Wystawców z 10 krajów, reprezentujących blisko 500 światowych marek. EXPOHuntinig to marka rozpoznawalna w całej Europie, a targi odwiedzają goście nie tylko z całej Polski, ale również z Czech, Słowacji, Węgier,  i Niemiec.  W tym roku gościliśmy blisko 15 tys. zwiedzających.

 

Targom towarzyszyła  5. jubileuszowa edycja Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting oraz premierowa edycja Salonu Gospodarki Leśnej EXPOForest.

 

Nasi Wystawcy potwierdzają, iż właśnie tutaj zawierają najwięcej transakcji handlowych podczas spotkań B2B i B2C.

 

Sprawdź:

 


EXPOHunting

 

EXPOHunting to doskonała okazja do spotkań w gronie braci łowieckiej, pasjonatów przyrody i osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Nasi goście mogą wybrać z programu prawie 60 wydarzeń towarzyszących to, co jest ich największą pasją: pokazy, panele dyskusyjne czy współzawodnictwo w konkursach. Wizyta na targach EXPOHunting to doskonała okazja do kultywowania tradycji łowieckich, a dla osób nie związanych z łowiectwem - do ich poznania. Podczas targów polscy dystrybutorzy prezentowali natomiast rynkowe premiery - w zeszłym roku było ich ponad 60. To doskonały dowód na to, że rozpoczynając nowy sezon w łowisku, trzeba najpierw odwiedzić Sosnowiec.

 

 

 

EXPOHunting to przede wszystkim oferta broni, amunicji, optyki i noktowizji. Nie zabraknie  oczywiście najwyższej jakości odzieży i obuwia, a każdy może doposażyć swój ekwipunek o wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak noże, latarki, łuki czy gadżety outdoorowe.

 

Polowanie zaczyna się właśnie tutaj!