ExpoOPAKOWANIA

Forum Technologii Pakowania i Ważenia

18 listopada 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówPrzed nami IV edycja spotkań branżowych poświęconych tematyce opakowań w przemyśle -Forum Technologii Pakowania  i Ważenia ExpoOPAKOWANIA & WAGexpo.

 

  W 2019 BYLI Z NAMI:  

Forum odbędzie się w dniu 18 listopada 2020 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, to cykl ciekawych prelekcji dostosowanych do aktualnych potrzeb branży wraz z wystawą firm branżowych.

 

Listopad miesiącem nowoczesnych technologii PAKOWANIA I WAŻENIA!

 

 Forma forum jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne urządzenia w wielu gałęziach przemysłu. Coraz częściej klienci poszukują niestandardowych rozwiązań zaprojektowanych pod konkretne procesy wykorzystywane w przedsiębiorstwie. Jednocześnie wzrastają ich wymagania nie tylko wobec samych urządzeń, ale i usług związanych z oprogramowaniem czy ich serwisem. Forum to najlepsze miejsce nie tylko do prezentacji wiodących produktów i usług, ale także platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii. Celem ExpoOPAKOWANIA oraz WAGexpo jest zapewnienie naszym Wystawcom możliwości spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, oraz umożliwienie pozyskania nowych zamówień.

 PODSUMOWANIE EDYCJI 2019

 

Wystawcy zaprezentują między innymi opakowania  i etykiety, metody zabezpieczania produktów do transportu, technologie produkcji opakowań oraz usługi recyklingu; wagi do pomiarów dynamicznych, nowoczesne technologie produkcji opakowań i ważenia i wiele innych. Przyjrzymy się też maszynom i urządzeniom ułatwiającym pracę na liniach produkcyjnych, czyli kolejnej odsłonie automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, a to wszystko by minimalizować koszty i optymalizować zyski. Zakres branżowy wydarzenia uzupełniają urządzenia i systemy dozujące, a także oprogramowanie, legalizacja oraz serwis i naprawa wag. 
 
Wspólnie odbudujmy biznesy i branżę!


 
Wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług. Pamiętajmy, że spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie
i ożywieniu gospodarki i my – Zespół Expo Silesia – zrobimy wszystko, żeby być gotowi na nadchodzący sezon targowy.
Czekamy na Was!