ExpoOPAKOWANIA

Targi Opakowań i Technologii Pakowania

20 - 21 listopada 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów 

Wśród tegorocznych Wystawców, m.in:

 

 
 


 
        Bergmann Polska  jest niemieckim producentem maszyn do gospodarki odpadami (również opakowaniowych).
Firma od ponad 40 lat stawia na własne innowacyjne maszyny skupiając się przede wszystkim na ergonomii pracy oraz wysokiej jakości i długiej żywotności maszyn. Filarem firmy BERGMANN są Roll-Packery, Rotokompaktory oraz specjalne Prasokontenery.
Rotokompaktory stały się pogromcami belownic pionowych. Innowacja Rotokompaktora polega na zagęszczaniu za pomocą obrotowego walca, który rozrywa i ubija praktycznie każdy surowiec i odpad. Rotokompaktory mogą być ładowane (w przeciwieństwie do belownic) w trybie ciągłym oraz praktycznie z każdej strony, nawet za pomocą taśmociągu. Cały proces może się odbywać w pełni automatycznie. Nadają się idealnie do makulatury, folii oraz odpadów z tworzywa.
Prasokontenery Bergmann wyróżniają się wieloma opatentowanymi rozwiązaniami. Najważniejszą innowacją jest specjalna płyta prasująca, która nie wymaga czyszczenia! Zbędna jest zatem tradycyjna (tak bardzo uciążliwa) klapa czyszcząca. Siłowniki umieszczone są z boku maszyny i nie mają styczności z odpadami, co znacząco wpływa na żywotność maszyny oraz siłę zgniotu, a tym samym na stopień zagęszczenia odpadów. Wielki otwór załadowczy pozwala na swobodne pozbycie się nawet większych ilości odpadów.
Roll-Packery to zagęszczacze walcowe, które zagęszczają wszelkie odpady bezpośrednio w otwartym kontenerze do 40m3. Stosowane mogą być do odpadów paletowych  i wielkogabarytowych, tak samo jak do twardych plastików oraz selektywnej zbiórki.


 

 PK System – maszyny i opakowania zabezpieczające 
 
specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych, ekonomicznych rozwiązań przeznaczonych do ochrony produktów w transporcie.
Działając wiele lat w branży opakowaniowej mieliśmy do czynienia z różnymi problemami związanymi z zabezpieczaniem produktów na czas transportu. Klienci mając problem z pakowaniem często zastanawiali się jakie rozwiązanie jest najlepsze? Tanie pakowanie? Jakie jest najtańsze? W jaki sposób zabezpieczyć przedmioty wielkogabarytowe by firma miała jak najmniej strat? A co z tymi, które są wyjątkowo kruche czy delikatne, albo wyjątkowo nieforemne?
Wystarczy niewielki błąd przy wyborze opakowania lub zabezpieczenia towaru przed wysyłką i firma narażona zostaje na spore dodatkowe koszty (łącznie z rezygnacją odbiorcy ze stałej współpracy).
Właśnie dlatego postanowiliśmy zaoferować Państwu naszą inżynierską wiedzę, wieloletnie doświadczenie w tej kwestii oraz znajomość różnorodnych rozwiązań wykorzystywanych nie tylko w Polsce ale też na całym świecie – po to, by odpowiedzi na powyższe pytania pojawiły się zanim powstaną straty w Państwa Firmie.
W ostatnim czasie w trosce o środowisko rozszerzyliśmy naszą ofertę także o produkty ekologiczne wykonane w całości z materiałów biodegradowalnych.
Zapraszamy do wkroczenia w świat innowacyjnych rozwiązań
i zapoznania się z naszą ofertą.
W swojej ofercie posiadamy:
• Activa Air – poduszki wypełniające paczki
• Narożniki ochronne, profile piankowe PE
• New Air - maty bąbelkowe
• Korrvu - zabezpieczenie kartonowe
• Fill Air - poduszki z powietrzem
• Instapak Quick - woreczki z pianką rosnącą
• Pianka polietylenowa
• Airpag - kieszenie opakowaniowe
• Rapid Fill - woreczki z powietrzem
• Instapak - pianki poliuretanowe
• FasFil EZ® Auto - system do wypełnień papierowych
• Pack Tiger – System zabezpieczania papierem
• Pulpa papierowa
 

 
    Firma TUBUS jest producentem opakowań plastikowych, z folii sztywnych  od 1993 roku. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości opakowań z folii PET, PVC, PP. Misja firmy to dobra i sprawdzona marka oraz  gwarancja wysokiej jakości wyrobów. Oferujemy pudełka prostopadłościenne składane, klejone, z automatycznym dnem.
Opakowania profilowane – tuby do rolet i karniszy. Tuby cylindryczne oraz w kształcie elipsy. Wykonujemy również opakowania z drukiem wielokolorowym. W ofercie posiadamy szeroką gamę opakowań do kosmetyków, materiałów promocyjnych i reklamowych, zestawów świątecznych, wyrobów cukierniczych, alkoholi i wielu innych produktów. Wszystkim zapewniamy profesjonalną konfekcję produktów.