EXPOShooting

Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu

5 - 7 kwietnia 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówEXPOShooting - Targi z targetem na sukces!

 

Dziękujemy za udział w V edycji Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting. To kolejne, obok EXPOGołębie i EXPOHunting targi z pasją, realizowane z powodzeniem w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia. EXPOShooting odbył się wraz z 10. jubileuszową edycją Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting [link]. Tym samym tematyka ekspozycji została poszerzona o ofertę dla osób zainteresowanych kulturą łowiecką i wyprawami w teren. 

 

W EXPOShooting i EXPOHunting wzięło udział 260 Wystawców z 10 krajów, reprezentujących blisko 500 światowych marek. Na stoiskach wystawców pokazano ponad 60 premier i nowości, a na targowej scenie i w centrum konferencyjnym odbyło się prawie 60 wydarzeń towarzyszących. Na targach gościło blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Polski oraz Czech, Ukrainy, Słowacji, Węgier i Niemiec. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z: 

 

 

 

EXPOShooting to jedyna impreza w Polsce stworzona dla pasjonatów różnego rodzaju broni: pneumatycznej, palnej, czarnoprochowej, historycznej oraz kolekcjonerskiej. Udowodniliśmy, że strzelectwo to nie tylko interesująca dyscyplina sportowa, ale pasjonujące hobby dla każdego! Również fani łucznictwa, ASG i paintballu znaleźli tu coś dla siebie. Ci, w których żyłach płynie adrenalina, w specjalnych strefach tematycznych mogli razem z nami realizować swoje pasje w zakresie militariów i survivalu.