ExpoWELDING

Międzynarodowe Targi Spawalnicze

16 - 18 października 2018

Czołowe Targi Spawalnicze w Europie!

Kup bilet na targi ExpoWELDING

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów
 

 

Organizator


Celem konferencji była nie tylko prezentacja osiągnięć naukowych i ocena aktualnego stanu wiedzy w spawalnictwie, ale również stworzenie odpowiedniego forum integrującego krajowe środowiska naukowe z inżynierami i technologami pracującymi w przemyśle oraz umożliwienie wymiany doświadczeń z ośrodkami zagranicznymi. Konferencja Spawalnicza odbywała się podczas Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING w Sosnowcu. Jest to dodatkowy czynnik sprzyjający wymianie doświadczeń między nauką a praktyką.                                 

 


 


17 października 2018 r.
w ramach 60. Konferencji Spawalniczej Międzynarodowej odbyła się sesja tematyczna "Łańcuch dostawców konstrukcji spawanych i usług NDT w budowie elektrowni jądrowej"Szczegóły sesji.

 

W 58. Naukowo-Technicznej Konferencji Spawalniczej która odbywała się równolegle z Targami ExpoWELDING w roku 2016 wzięło udział 350 osób, mogących zapoznać się z 24 referatami, z pośród których 10 zostało przygotowanych przez autorów reprezentujących ośrodki naukowe i firmy zagraniczne.

 

Oprócz wystąpień na sesji plenarnej, uczestnicy konferencji mogli zapoznać się z wynikami badań polskich naukowców przedstawionymi w formie 14 posterów. Wszystkie wygłaszane referaty zostały opublikowane w piątym numerze „Biuletynu Instytutu Spawalnictwa ”.

 

Kontakt do Organizatora:

 

Instytut Spawalnictwa
44-100 Gliwice, ul. Bł. Czesława 16-18

 

Sekretariat konferencji:

 

Małgorzata Stupera

tel. 32 33-58-395
e-mail: Malgorzata.Stupera@is.gliwice.pl

 

Iwona Kender

tel. 32 33-58-222

e-mail: Iwona.Kender@is.gliwice.pl