GRINDexpo

Targi Technologii Szlifowania

3 - 5 marca 2015

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów Już dziś zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji Targów Technologii Szlifowania i Cięcia. GRINDexpo i ExpoCUTTING to pierwsze tak specjalistyczne wydarzenia w Polsce skierowane dla branży przemysłowej. Nadchodząca edycja zostanie wzbogacona o wydarzenie uzupełniające tematykę branżową, a mianowicie Targi Technologii Lutowania – BRAZINGexpo. Znana również już jest data tego wydarzenia -  16 - 18 lutego 2016.

 

Pozytywny odbiór minionej imprezy na rynku, zapowiada wysoki poziom planowanej edycji, na której podobnie jak w tym roku, na pewno nie zabraknie licznych wydarzeń towarzyszących takich jak merytoryczne spotkania, konferencje oraz seminaria.

Zachęcamy do zapoznania się  z materiałami  podsumowującym premierową edycję, która odbyła się w dniach 3 – 5 marca 2015 roku w Expo Silesia:

 

Raportem oraz Wideorelacją TV Zagłębię

 

Przypominamy, że w pierwszej edycji targów udział wzięło blisko 100 firm zarówno z Polski, jak i z  Republiki Czeskiej, Niemiec, Turcji czy Włoch. Dopisali branżowi zwiedzający. Wystawę odwiedziło szerokie grono specjalistów, managerów, instytucji branżowych oraz reprezentantów uczelni wyższych. Targi stanowiły platformę wymiany poglądów i doświadczeń w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski.

 

Wystawcy zaprezentowali specjalistyczne narzędzia, nowoczesne technologie, a także nowości i premiery rynkowe. Prezentacjom towarzyszyły praktyczne pokazy maszyn "w ruchu" w procesie technologii cięcia i szlifowania. Impreza odbywała się w towarzystwie Targów Technologii Łączenia i Elementów Złącznych FixingTECH EXPO oraz kolejnej już edycji Targów Techniki Laserowej LASERexpo.