INDUSTRYmeeting

Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych

26 - 27 lutego 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów Wśród tegorocznych wystawców m.in:

 

 

  AGH Solar Boat Team to projekt studencki w ramach którego budowana jest zero-emisyjna łódź wyścigowa wykorzystująca w 100% odnawialną energię słoneczną. Wszystko rozpoczęło się trzy lata temu, kiedy członkowie Koła Naukowego Eko-Energia oraz Akademickiego Klubu Żeglarskiego postanowili połączyć pasję do żeglowania z wiedzą dotyczącą odnawialnych źródeł energii i wspólnymi siłami zbudować łódź na międzynarodowe zawody Monaco Solar & Energy Boat Challenge. Naszą wizją było przeniesienie idei elektromobilności z przemysłu samochodowego w obszar transportu morskiego. Projekt łączy studentów z 10 różnych wydziałów, dzięki czemu możliwe jest połączenie wiedzy z przeróżnych obszarów. Tak duża interdyscyplinarność projektu wymaga zaangażowania członków z wiedzą elektryczną, mechaniczną, materiałową jak i z zakresu zarządzania. Podczas budowy łodzi wykorzystano ultralekkie i wytrzymałe materiały kompozytowe tj. włókna węglowe oraz zaawansowane algorytmy sterowania. W celu zwiększenia energetycznej samowystarczalności łódź wyposażona jest w panele fotowoltaiczne, co sprawia, że jest elektryczną jednostką pływającą o nieograniczonym zasięgu. Jednymi z najbardziej istotnych, a zarazem unikatowych elementów łodzi są hydroskrzydła umożliwiające wyniesienie kadłuba ponad taflę wody. Bierzemy udział w licznych międzynarodowych zawodach łodzi solarnych m.in. Monaco Solar & Energy Boat Challenge, Solar Sport One w Holandii oraz Solarboot Regatta der TH Wildau. Podczas najbardziej prestiżowych zawodów Monaco Solar & Energy Boat Challenge zespół AGH Solar Boat jako jedyny reprezentant Polski stanął na 3 miejscu podium, tworząc czołówkę najlepszych światowych drużyn łodzi solarnych na świecie. Celem naszego projektu jest udoskonalenie łodzi solarnej oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań energetycznych oraz elektromobilności w obszarze transportu wodnego. Pokazujemy, że nowa technologia nie tylko może wspierać zrównoważony rozwój transportu morskiego, ale także umożliwia zdobycie wysokich wyników na międzynarodowych zawodach. Dodatkowo, zwiększamy świadomość ekologiczną społeczeństwa oraz szerzymy ideę zero-emisyjności w kontekście transportu wodnego.

 

Odwiedź nasze stoisko nr 17  lub  www.agh-solar-boat.

 


 

 Wyniki badań pokazują jasno, że przyjaźnie (ergonomicznie) zorganizowane miejsca pracy zwiększają konkurencyjność zakładu, ponieważ:

    poprawiają efektywność pracy ludzkiej
    zadowolenie pracowników z miejsca pracy
    obniżają koszty związane ze zwolnieniami chorobowymi

Polski przemysł podlega silnej presji konkurencyjnej. Poza tym musi mierzyć się z problemem nieuchronnego niżu demograficznego i starzenia się społeczeństwa. Według cyklicznego badania barier działalności gospodarczej realizowanego przez GUS aż 36 proc. przedsiębiorstw przemysłowych w Polsce dotyka problem niedoboru pracowników. Dla 40 proc. z nich barierę stanowi brak wykwalifikowanej siły roboczej. Na świecie od lat 60. XX w. rozpoczęła się dbałość o ergonomię w pracy. Tymczasem w Polsce ergonomia nadal ogranicza się do BHP. Niezbędna jest fundamentalna zmiana w modelu edukacji i uświadamianie menedżerów przedsiębiorstw przemysłowych o korzyściach ekonomicznych wynikających z ergonomii na każdym miejscu pracy, również w produkcji. Konieczne jest również prezentowanie jak największej liczby przypadków, w których ergonomia okazała się motorem napędowym w rozwoju biznesu.


Na stoisku 49 prezentujemy:

•    innowacyjny sposób wiązania palet ErgoPack – eliminuje ręczne spinanie palet i sprawia, że pracownik nie musi się już więcej schylać!
•    wózki manipulacyjne HOVMAND – nasz ekspert od dźwigania i podnoszenia – mobilne i elektryczne podnoszenie ciężkich opakowań i materiałów!

To co Cię zaskoczy, to szybki i gwarantowany zwrot z inwestycji. To co zyskasz, to oszczędność czasu i lepsze samopoczucie współpracowników.    

Pracodawco! Wspieraj wydajność swoich pracowników poprzez ergonomiczne środowisko pracy!

Odwiedź nasze stoisko nr 49  lub  www.bosky.pl

 


Denios – światowy lider w zakresie magazynowania materiałów niebezpiecznych, zakładowej ochrony środowiska i bhp.


W programie DENIOS oferujemy ponad 12.000 produktów dla przemysłu, warsztatów, zakładów produkcyjnych, które pomagają chronić ludzi i miejsca pracy. Każdy produkt DENIOS powstaje we własnych zakładach produkcyjnych, posiada certyfikat i jest zgodny z przepisami.

TYLKO w DENIOS zamówią Państwo przeciwpożarowy magazyn na materiały niebezpieczne z certyfikatem REI120.


Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko nr 43?
•    Dowiesz się wszystkiego o magazynowaniu materiałów niebezpiecznych i bhp
•    Odbierzesz najnowszy katalog DENIOS 2020, który ma teraz prawie 800 stron!
•    Przekonasz się, jak w praktyce działają sorbenty
•    Poznasz nasz INNOWACYJNY czujnik wycieków SpillGuard® , który będziesz mógł kupić w promocyjnej cenie!

 

Odwiedź nasze stoisko nr 43  lub www.denios.pl 

 


    

Delta Automation realizuje nowoczesne i rozwojowe projekty na zlecenie największych firm z sektora automotive (Daimler AG, Volvo, VW, Porsche, FCA, GM) i oferuje swoim klientom indywidualne, kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb i specyfiki wdrażanych przedsięwzięć. Najważniejszymi obszarami działalności przedsiębiorstwa są:

– automatyzacja procesów produkcyjnych
– programowanie robotów przemysłowych (offline i online)
– programowanie sterowników PLC
– optymalizacja jakości i czasu cyklu
– drukowanie 3D
– budowa stanowisk zrobotyzowanych, opartych o własne gotowe rozwiązania.

Na targach zaprezentowane zostanie innowacyjne rozwiązanie, w całości zaprojektowane oraz zbudowane „pod klucz” przez firmę Delta Automation, w postaci maszyny nie wymagającej jakichkolwiek przezbrojeń, a jednocześnie umożliwiającą obróbkę skrawaniem ok. 180 różnych wykonanych z kompozytu (PMMA + włókno szklane) modeli wanien i brodzików.

Na stoisku znajdować się będzie cela, pokazująca wszechstronność zastosowania robotów przemysłowych, szczególnie w obróbce skrawaniem materiałów kompozytowych.

 

 Odwiedź nasze stoisko nr 28 lub www.delta-automation.com.pl

    

Zaprezentujemy m.in piec do hartowania indukcyjnego.

 

Odwiedź nasze stoisko nr 48 lub www.elkon.com.pl.

 Profesjonalne narzędzia do endoskopii przemysłowej.

 

 Odwiedź nasze stoisko nr 5 lub www.endo-tech.pl.

 


 

 

TELE RADIO POLSKA SP. Z O.O.  opracowuje i produkuje jedne z najbardziej niezawodnych i konfigurowalnych rozwiązań zdalnego sterowania na świecie. Nasze systemy są wykorzystywane do szerokiego zakresu zastosowań w przemyśle, pojazdach specjalnych, urządzeniach mobilnych, drzwiach i bramach. TELE RADIO to firma zorientowana na technologię, która chce być jednym z liderów w dziedzinie zdalnych sterowań radiowych. Opracowuje produkty w oparciu o wymagania swoich klientów, ściśle współpracując, tworząc rozwiązania odpowiadające ich indywidualnym potrzebom.Tele Radio Polska Sp. z o.o. jest oddziałem firmy Szweckiej. Posiada również filie w Holandii, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA, Chinach, Finlandii, Chorwacji, Szwajcarii, Hiszpanii, Australii, USA i Turcji.

TELE RADIO POLSKA SP. Z O.O.
CZĘSTOCHOWSKA, nr 12, lok. 3
25-647 KIELCE
Tel:  +48 41 300 58 81
Fax: +48 41 300 58 80
Email: kontakt@tele-radio.pl

  Odwiedź nasze stoisko nr 44 lub www.tele-radio.pl .

 


 

  PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE SIGNAL zaprezentuje urządzenia do:

 

-lokalizacji wycieków na rozległych instalacjach gazów technicznych, pary lub sprężonego powietrza
-badania instalacji podciśnieniowych
-czynności kontrolnych instalacji
-prawidłowej analizy wibracji, i wiele innych.

 Więcej szczegółów o produktach.

 

 Odwiedź nasze stoisko nr 50 lub www.detektory.pl .

 


 
 
Zmywarki do posadzek ZAUBER to urządzenia, które przeznaczone są do szerokiego wachlarza pomieszczeń. W każdej klasie charakteryzują się wysoką wydajnością w zestawieniu z parametrami innych maszyn z danego segmentu. Szeroka gama urządzeń jakie oferuje ZAUBER, pozwala na dostosowanie oferty do najbardziej wymagających klientów, takich jak przemysł ciężki, szpitale, supermarkety etc.
 

Odwiedź nasze stoisko nr 21 lub www.zauber.pl .