LIFTexpo

Targi Urządzeń i Technologii Dźwigowych

29 - 30 maja 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów
Dziękujemy za udział w premierowej edycji Targów Urządzeń i Technologii Dźwigowych LIFTexpo organizowanych w dniach 29-30 maja 2019r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Równolegle pierwszego dnia tj. 29 maja 2019 odbyła się:

  


 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW


Udział w Konferencji jest bezpłatny pod warunkiem dokonania rejestracji on-line

 

 W ramach Konferencji poruszona została m.in. tematyka modernizacji i eksploatacji dźwigów w świetle nowego rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii, doposażenia budynków w dźwigi osobowe, racjonalnych sposobów modernizacji dźwigów w świetle aktualnie obowiązujących przepisów. Konferencja została zorganizowana przy współpracy ze Związkiem Rewizyjnym Spółdzielczości Mieszkaniowej w Katowicach oraz pod Patronatem Urzędu Dozoru Technicznego.

  

Targi LIFTexpo to nowe wydarzenia stworzone z myślą o producentach oraz dystrybutorach urządzeń i technologii dźwigowych stosowanych zarówno w budownictwie jak i pozostałych gałęziach przemysłu. Naszym celem było stworzenie nie tylko miejsca prezentacji nowych technologii, ale także spotkania i dyskusji pomiędzy dostawcami i odbiorcami powyższych rozwiązań.

 

 
 
 

 

                               Dlaczego Warto uczestniczyć w Targach LIFTexpo:

Lokalizacja - aglomeracja Śląska i obszar południowej Polski to region silnie zurbanizowany o stale rosnącej liczbie inwestycji. Bliskość Czech i Słowacji oraz dobra infrastruktura zapewnia dodatkowe grono odbiorców.

Organizator - Expo Silesia posiada ponad 10-cio letnie doświadczenie w organizacji imprez przemysłowych

Wydarzenia towarzyszące - w tym konferencje, debaty, prelekcje    


 
Równolegle w tym samym czasie odbyło się: