OILexpo

Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu

1 - 3 października 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówOILexpo - narzędzie biznesowego sukcesu

 

Dziękujemy za udział w kolejnej edycji Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. Wydarzenie to odbywało się wraz z najważniejszym, jesiennym wydarzeniem dla branży - Międzynarodowymi Targami  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. 

 


 

Podczas tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentowało ponad 500 Wystawców z 13 krajów, prezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw.  Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Jednym z najważniejszych, było XXXX Środowskowe Seminarium Tribologów,  organizowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne oraz Katedrę Eksploatacji Pojazdów Samochodowych i Katedrę Logistyki i Technologii Lotniczych Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej. Główną tematyką seminarium było smarowanie w transporcie szynowym.

 
 

Nasi Wystawcy potwierdzają, że targi to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targi OILexpo i TOOLEX sukcesywnie wyznaczają trendy!

 

Targi OILexpo 2019 w skrócie:

 

 
W tym samym czasie odbyły się:
 
TOOLEX 2020