O nas

 

Expo Silesia to nowoczesne działające od 2008 roku Centrum Targowo-Konferencyjne zlokalizowane w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca.

W ciągu prawie dziesięciu lat działalności zorganizowaliśmy ponad 300 imprez o charakterze targowym, w tym pierwszą w Polsce wystawę o statusie wystawy światowej. Uczestniczyło w nich ponad 25 tysięcy firm i ponad 600 tys. zwiedzających z Polski i zagranicy.


Nasz obiekt targowy o łącznej powierzchni ponad 17 hektarów jest doskonale zlokalizowany. Bezpośrednia bliskość lotnisk międzynarodowych, autostrady, dróg szybkiego ruchu, ogromnej aglomeracji przemysłowej to uwarunkowania dające wielkie możliwości targowe.


Do dyspozycji Wystawców oferujemy:

  • 13,5 tys. m2 powierzchni w nowoczesnym klimatyzowanym pawilonie, wyposażonym we wszystkie potrzebne media
  • ponad 20 tys. m2 powierzchni zewnętrznego terenu wystawienniczego
  • parkingi na ponad 1000 samochodów
  • sale konferencyjne o maksymalnej pojemności 300 osób, z możliwością dowolnej aranżacji i podziału na mniejsze moduły; taka konfiguracja centrum pozwala na realizację zarówno dużych konferencji, jak bankietów oraz wydarzeń eventowych.


Konstrukcja architektoniczna Expo Silesia umożliwia aranżację kilku wystaw jednocześnie. Funkcjonalny układ obiektu został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić potrzeby bardzo wymagającej grupy odbiorców. Standard pawilonów i otwartego terenu wystawienniczego jest zgodny z aktualnymi europejskimi wymaganiami w tym zakresie.

 

Nasz dodatkowy niezaprzeczalny atut to młody, prężny zespół, który jest w stanie zorganizować każde wydarzenie, od kameralnej konferencji po międzynarodowe targi czy wydarzenia kulturalne.

 

Regulamin obiektu Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia

Regulamin dla osób zwiedzających imprezy organizowane na terenie Obiektu Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu