REHexpo

Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego

20 - 21 kwietnia 2018

Dziękujemy za udział w targach!

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego

 w Sosnowcu
 
 JUŻ ZA NAMI !!!

 

     Premierową edycję Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo odwiedziło ponad 1300 Zwiedzających. Wydarzenie zgromadziło prawie 70 Wystawców, gdzie swoje produkty i nowoczesne rozwiązania zaprezentowali producenci i dystrybutorzy sprzętu i urządzeń do rehabilitacji. Wystawa połączyła środowiska związane zarówno z rehabilitacją medyczną, fizjoterapią, osteopatią, balneoterapią, medycyną fizykalną, ortopedią, neurologią, kardiologią, inżynierią biomedyczną oraz opieką zdrowotną.Zapraszamy do zapoznania się z:

 

   

     Podczas dwóch dni targowych odbyło się wiele wydarzeń towarzyszących. Ogromnym sukcesem zakończyła się Konferencja: "15 lat osteopatii w Polsce"- "Miejsce osteopatii w leczeniu ostrych stanów bólowych", której organizatorem była Polska Akademia Osteopatii OSTEON oraz TOP. Liczne grono zwiedzających przyciągnęły ciekawe warsztaty, między innymi z zakresu protezowania organizowane przez PTOiPr, jak również z treningu funkcjonalnego pod opieką Akademii WSB. Gościliśmy specjalistów z różnych dziedzin rehabilitacji, którzy zaprezentowali najnowsze doniesienia w branży.

     Z powodzeniem udała się akcja "Stop niepełnosprawności z powodu cukrzycy". Dużym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne badania wad postawy oraz pokazy pojazdów dostosowanych do osób niepełnosprawnych.

 

 

Serdecznie Dziękujemy

wszystkim Wystawcom, Patronom oraz Zwiedzającym.

 

 

Relacja i wywiady (kanał 99): Kliknij tutaj, aby otworzyć

 

 

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU
W KOLEJNEJ EDYCJI !!!
12-13 kwietnia 2019
  
Centrum Targowo - Konferencyjne
Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124, Sosnowiec