REHexpo

Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego

12 - 13 kwietnia 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów
Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie spotkań informacyjnych dla fizjoterapeutów oraz studentów fizjoterapii:  • „Działalność lecznicza oraz praktyki fizjoterapeutyczne.”

  • „Zmiany w rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu rehabilitacji leczniczej.”

 

 

  Organizatorzy:

    
    

 

Bezpłatne warsztaty:

 

  • „Trening Funkcjonalny wg. konceptu Thera Band® Academy”


Przeprowadzony warsztat wprowadzi nas w ideę Medical Fitness oraz przedstawi trening funkcjonalny wg konceptu Thera Band® Academy.
Każdy z uczestników będzie miał możliwość spróbować ćwiczeń z oporem elastycznym oraz o charakterze sensomotorycznym. Uczestnicy warsztatu poznają sposoby wzmacniania i stabilizacji poszczególnych partii ciała przy użyciu prostych technik z małym i wygodnym przyborem jakim jest taśma. Przedstawione zostaną wyniki wieloletnich badań i doświadczeń naukowców i praktyków z całego świata.
Prowadzący:
Józef Spałek, Master Trainer Thera Band® Academy


  •  „Wprowadzenie do metody Vitality Flossing”


Vitality Flossing® jest kompletnym systemem terapeutycznym. Koncepcja opiera się na prostej do wykonania diagnostyki oraz terapii z wykorzystaniem taśm floss. Flossing to metoda stworzona i propagowana przez dr Kelly-ego Starreta. Stosowana w najlepszych klubach sportowych technika polega na ciasnym obwiązaniu wybranego stawu lub grupy mięśniowej elastyczną gumą. Podczas trwania owinięcia należy wykonywać podstawowe ćwiczenia w pełnym zakresie ruchu stawu lub mięśnia, co spowoduje uwolnienie powięzi. Dzięki wykorzystaniu prostego narzędzia, jakim jest taśma metoda ta jest łatwa i tania w zastosowaniu.
Prowadzący:
Maciej Skarwecki, Trainer Thera Band® Academy

  

Organizator:

 

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!