REHexpo

Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego

12 - 13 kwietnia 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówFirma K&P Consulting- Wystawca Wavebalance Polska rekomenduje Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo 2018.  Otwórz link 

 

 

"Premierowa edycja Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo była dla nas możliwością rozszerzenia pola kontaktów biznesowych i bliższego poznania reprezentantów z dziedziny rehabilitacji. Doskonała, serdeczna atmosfera Targów REHexpo przyczyniła się do nawiązania przyjacielskich relacji interpersonalnych, które bez wątpienia zaowocują wieloma działaniami zmierzającymi do poprawy jakości oferowanych produktów i usług. Było nam niezmiernie miło występować podczas Targów w roli Patrona. Jednocześnie pragniemy podziękować za udział wszystkim wystawcom i odwiedzającym oraz pogratulować wyróżnionym i nagrodzonym firmom."

 

 Zespół Przemysłowego Instytutu Motoryzacji 

 


"Pragniemy podziękować EXPO SILESIA za zaproszenie do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo, które odbyły się w Sosnowcu w dniach 20 – 21 kwietnia 2018. Dzięki temu wydarzeniu wiele firm mogło nawiązać kontakty biznesowe. Nasza firma oraz produkty, które prezentowaliśmy, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Państwa indywidualne podejście do klienta, sprawia, że z  chęcią będziemy brać udział w kolejnych targach. Była to dla nas duża przyjemność."

CEBRON Sp. z o.o.
Centrum Adaptacji Pojazdów dla Osób Niepełnosprawnych