SIBEX

NOWOCZESNY DOM I OGRÓD

2 - 4 marca 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów
 


 

Dziękujemy Państwu za udział w 11. edycji Targów SIBEX 2018 Nowoczesny Dom i Ogród  organizowanych w dniach 2 - 4 marca 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

 

RELACJA TARGI SIBEX 2018

 

Targi SIBEX to prawdziwe święto budownictwa i wyposażenia wnętrz odbywające się corocznie wiosną w sosnowieckim Expo Silesia. W ramach ostatniej edycji ponad 8 000 zwiedzających zapoznało się z ofertą blisko 160 Wystawców reprezentujących 193 marki.

   
   
 

 W tym samym czasie odbyły się:

 


 

XIII Konferencja Naukowo-Techniczna
 
 "Kotły Małej Mocy Zasilane Paliwem Stałym"
 
 

W ramach Targów EkoCiepło mieszkańcy regionu mieli możliwość odwiedzenia punktów informacyjnych zaproszonych miast, w ramach których otrzymali informację i wnioski dotyczące   dofinansowania lub zwrotów kosztów inwestycji związanych z wymianą pieców c.o. oraz instalacji grzewczych, przyczyniających się do ograniczenia „Niskiej Emisji" z ogrzewnictwa indywidualnego, a także możliwości wyboru urządzenia w ramach ekspozycji targowej.


 
Kiermasz Ogrodniczy
 
Miłośnicy ogrodnictwa odwiedzili Kiermasz Ogrodniczy towarzyszący Targom Sibex, w ramach którego zwiedzający w atrakcyjnych cenach kupili zakupić sadzonki, byliny, cebulki i drzewka niezbędne przed zbliżającym się sezonem ogrodniczym. Nie zabrało również dekoracji i elementów małej architektury ogrodowej! 

 

 

               RELACJA Z  POPRZEDNIEJ EDYCJI TARGÓW SIBEX 2017