SIBEX

NOWOCZESNY DOM I OGRÓD

22 - 24 marca 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówDziękujemy za udział w  12. edycji Targów SIBEX  Nowoczesny Dom i Ogród, które odbyły się w dniach 22-24 marca 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

 

RELACJA z poprzedniej edycji TARGÓW SIBEX 2018

 

Targi SIBEX to prawdziwe święto budownictwa i wyposażenia wnętrz odbywające się corocznie wiosną w sosnowieckim Expo Silesia. W ramach ostatniej edycji ponad 8 000 zwiedzających zapoznało się z ofertą blisko 150 Wystawców.

 

W tym samym czasie odbyły się:


 
Targi Ogrzewania Ekologicznego EkoCiepło
 

 
 
ZDOBĄDŹ DOTACJĘ DO WYMIANY URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH !!!
 
W ramach poprzedniej edycji Targów EkoCiepło mieszkańcy regionu mieli możliwość odwiedzenia punktów informacyjnych zaproszonych miast, w ramach których otrzymali informację i wnioski dotyczące dofinansowania lub zwrotów kosztów inwestycji związanych z wymianą pieców c.o. oraz instalacji grzewczych, przyczyniających się do ograniczenia „Niskiej Emisji" z ogrzewnictwa indywidualnego, a także możliwości wyboru urządzenia w ramach ekspozycji targowej.

 

ZAPRASZAMY NA XIV KONFERENCJĘ NAUKOWO-TECHNICZNĄ
 
"KOTŁY MAŁEJ MOCY ZASILANE PALIWEM STAŁYM.
CZYSTE POWIETRZE - AKTUALNE WYZWANIA.
 
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XIV konferencji naukowo-technicznej pt. „Kotły małej mocy zasilane paliwem stałym. Czyste powietrze – aktualne wyzwania.”
          
Konferencja odbyła się w dniu 22 marca 2019r. o godzinie 9.00 w  Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu, przy ul. Braci Mieroszewskich 124.
           
W trakcie konferencji poruszone zostaną tematy dotyczące:
  • Ustawy o zmianie ustawy o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw oraz połączonych z nią Rozporządzeń, w tym Rozporządzenia ME w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych,
  • zmian wprowadzonych w Rozporządzeniu w sprawie wymagań dla kotłów na paliwo stałe,
  • zwiększaniu roli Kominiarzy w działaniach na rzecz poprawy jakości powietrza – projekt „ZONE”, czy
  • nowości, takich jak kontrole jakości spalin za pomocą bezzałogowych statków powietrznych (dronów).
 
Swoją obecnością zaszczyci nas Pan Minister Piotr Woźny, pełnomocnik Premiera ds. programu „Czyste Powietrze”, który wygłosi referat pt. „Przegląd stanu realizacji programu „Czyste Powietrze”.