SilesiaINTERIOR

Targi Wyposażenia Wnętrz

25 - 27 lutego 2011

SilesiaINTERIOR z nami urządzisz każde wnętrze!

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówWszystko w jednym miejscu
 
Premierowa edycja Targów SilesiaINTERIOR dobiegła końca. Targi Wyposażenia Wnętrz oraz Targi Budowlane SIBEX zgromadziły 250 przedsiębiorstw prezentujących swoje produkty i usługi na łącznej powierzchni 3.400 m2.
 


  zobacz więcej zdjęć

 

W ciągu 3 dni Targi SilesiaINTERIOR oraz SIBEX odwiedziło 8.000 gości i kontrahentów z terenu  Śląska i Zagłębia, cieszyły się także sporym zainteresowaniem w skali ogólnopolskiej.

 

W centralnej części hali Expo Silesia wydzielono ekspozycję producentów i dystrybutorów produktów związanych z kompleksowym wyposażeniem wnętrz, tworząc pierwsze Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR. Udział w nich wzięły salony wnętrzarskie i hurtownie, doradcy i projektanci wnętrz, designerzy. Jedną z targowych ciekawostek były płyty z żywicy syntetycznej z zatopionymi naturalnymi liśćmi. Była też bogata oferta firm meblowych – od tradycyjnych stylowych zestawów rzeźbionych w drewnie po te najbardziej nowoczesne i ascetyczne.

 

W czasie trwania Targów rozstrzygnięty został Konkurs dla Wystawców, w którym nagrodą były Medale Expo Silesia. Do Konkursu zgłoszonych zostało 23 produkty. Wśród uczestników Targów SilesiaInterior, Jury postanowiło przyznać Medal dla firmy COECO s.j. Katarzyna Sęk i Marek Maślanka - za ART. PANELS COECO. Wyróżniona została także firma HOMEVISION MARIA ŻEGLARSKA – za Artystyczne Dekorowanie Wnętrz – freski oraz płaskorzeźby.

Serdecznie gratulujemy!

 

Ciekawostką na Targach była strefa Creations. Wystawcy mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów nie tylko na swoich stoiskach. Dodatkowo Zwiedzający mogli oglądać produkty na specjalnie zaaranżowanej powierzchni pokazowej - Strefie CREATIONS,  w centrum pawilonu. Strefa Creations stanowiła niejako przekrój niemal wszystkich produktów prezentowanych na Targach, tworząc bardzo ciekawą i unikatową wystawę.

 

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji Targów, która odbędzie się w dniach 24 – 26 lutego 2012 roku.