TOOLEX

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

29 września - 1 października 2020

 
Relacja z targów TOOLEX 2019

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówTOOLEX - narzędzie biznesowego sukcesu

W ostatnim czasie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i wyzwaniami. Mimo tych trudności, nasz Zespół Targowy nie spoczął na laurach: jesteśmy dla Was pełni pozytywnej energii i niczym niezmąconej chęci do pracy. Branża targowa ma przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług.
 
Kolejny etap odmrażania gospodarki [link] potwierdził, że już wkrótce będziemy mogli spotkać się ponownie podczas Targów. Pamiętajmy, że spotkania biznesowe będą krokiem milowym w odbudowie i ożywieniu gospodarki. Możemy tego dokonać wspólnymi siłami. My – Zespół Expo Silesia – zrobimy wszystko, żeby być gotowi na nadchodzący sezon targowy. Czekamy na Was!
  
Zapraszamy do udziału w 13. Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.  Podczas minionej edycji na 15 tys. m kw zaprezentowało się ponad 500 Wystawców z 13 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji.


Targi TOOLEX 2019 w skrócie:


   

TOOLEX – OILexpo w liczbach


  • 528 wystawców z 13 krajów
  • blisko 600 reprezentowanych marek
  • 450 maszyn w ruchu
  • 15 000 m2 ekspozycji targowej
  • ponad 10 000 zwiedzających
  • kilkadziesiąt nowości i premier
     
 
W porównaniu do pierwszych targów w 2008 r., liczba wystawców prezentujących swoje rozwiązania wzrosła blisko 5-krotnie, natomiast liczba klientów, odwiedzających ich stoiska ponad 3-krotnie. Nic dziwnego, skoro specjaliści z branży uznają wizytę na targach TOOLEX za obligatoryjną. Wystawę odwiedziło ponad 10 tys. zwiedzających.
 
Wśród nich blisko 50% to kadra zarządzająca: prezesi i kierownicy firm. Technologowie stanowią natomiast 15%. Targi licznie odwiedzają również operatorzy CNC, programiści, kontrolerzy jakości i technicy utrzymania ruchu. TOOLEX gości nie tylko przedstawicieli handlowych, którzy właśnie w Sosnowcu zawierają nowe kontrakty, ale również pracowników produkcji, zaiteresowanych nowinkami rynkowymi.
 
Aż 54% zwiedzających związanych jest z produkcją i dystrybucją urządzeń do obróbki i cięcia metalu, 10% z branżą metalową, a 9% z narzędziową. Stoiska Wystawców wzbudzają zainteresowanie również przedstawicieli sektora automotive i usługowego, a także branży olejowej, chłodziw i cieczy technologicznych. Negocjacje i spotkania z przedstawicielami sektora górniczego i lotniczego, choć mniej liczne, były równie owocne. Targi odwiedzają zarówno klienci z Polski, jak i z zagranicy. Ich dynamiczny rozwój sprawia, że TOOLEX jest mocną marką, szeroko rozpoznawalną na targowej mapie Europy.

Nasi Wystawcy potwierdzają, że TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. TOOLEX gości nie tylko przedstawicieli handlowych, którzy właśnie w Sosnowcu osiągają imponujące wyniki, ale również pracowników produkcji zainteresowanych nowinkami rynkowymi. Targi TOOLEX sukcesywnie wyznaczają trendy!
 
 
Wystawcy TOOLEX prezentują również rozwiązania z zakresu: