WAGexpo

Forum Technologii Pakowania i Ważenia

18 listopada 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów 

Forum Technologii Pakowania i Ważenia ExpoOPAKOWANIA & WAGexpo - tu znajdziesz WAGI godne uWagi!

 
Zapraszamy do udziału w Forum Technologii Pakowania i  Ważenia WAGexpo 18 listopada 2020r w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
 
Forma forum jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na urządzenia ważące i dozujące w wielu gałęziach przemysłu. Coraz częściej Klienci poszukują niestandardowych rozwiązań zaprojektowanych pod konkretne procesy wykorzystywane w przedsiębiorstwie. Jednocześnie wzrastają ich wymagania nie tylko wobec samych urządzeń, ale i usług związanych z oprogramowaniem czy ich serwisem. Chcą również na bieżąco monitorować obowiązujące przepisy regulujące legalizację wag.
 
 
WAGexpo to najlepsze miejsce nie tylko do prezentacji wiodących produktów i usług, ale także platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii. Forum ma na celu zapewnić naszym Wystawcom możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, oraz pozyskać nowe zamówienia.
  
Do grona Wystawców zapraszamy:
  • producentów i dystrybutorów urządzeń ważących i dozujących,
  • firmy zajmujące się oprogramowaniem, serwisem i legalizacją wag,
  • instytucje, stowarzyszenia, organizacje,
  • media branżowe.

Do odwiedzenia Forum WAGexpo zapraszamy m.in. przedstawicieli przemysłu: motoryzacyjnego, paliwowo-energetycznego, wydobywczego, metalurgicznego, elektromaszynowego, chemicznego, spożywczego oraz branży opakowaniowej i laboratoryjnej.
  

Wspólnie odbudujmy biznesy i branżę!