WAGexpo

Forum Technologii Pakowania i Ważenia

Jesień 2021

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówZmiana terminu Forum Technologii Pakowania i Ważenia ExpoOPAKOWANIA & WAGexpo na listopad 2021r.
 
Szanowni Państwo,

W ciągu ostatniego tygodnia doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. „strefie czerwonej”. W trosce o wysoką jakość wydarzenia oraz po odbytych konsultacjach z Wystawcami, Partnerami  i Uczestnikami zdecydowaliśmy o zmianie terminu Forum Technologii Pakowania i Ważenia ExpoOPAKOWANIA & WAGexpo na listopad 2021 roku. Zmianie ulega także termin wydarzeń towarzyszących Forum.

Naszym celem jest organizacja spotkań branżowych na jak najwyższym poziomie, tak aby przynosiły one korzyści zarówno Wystawcom jak i odwiedzającym. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w Polsce jak i sytuacja biznesowa naszych Partnerów poprawi się i pozwoli na przygotowanie targów oraz wydarzeń towarzyszących z pełnym zaangażowaniem. Dołożymy wszelkich starań, aby targi w nowym terminie zostały zorganizowane profesjonalnie i spełniły oczekiwania wszystkich uczestników.

Dalsze informacje na temat wydarzenia będziemy Państwu przekazywać na bieżąco.

 
 
 
 
 
Przed nami kolejna edycja WAGexpo & ExpoOPAKOWANIA.
 
W  tym roku wydarzenia te odbędą się 18 listopada 2020  w formie jednodniowego
FORUM Technologii Pakowania i Ważenia w Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Forma forum jest dobrą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych i umocnienia tych dotychczasowych, co jest niezwykle ważne w aktualnej sytuacji.  

W wielopanelowej konferencji poruszymy tematy m.in. opakowań w GOZ; opakowań, materiałów i etykiet biodegradowalnych; nowych rozwiązań recyklingowych; materiałów alternatywnych do tworzyw sztucznych; nowoczesnych metod pomiarów i ważenia.

Wystawcy, którzy chcą pokazać jak poradzili sobie z tą trudna sytuacją i mimo wszystko rozwijają się i pracują nad nowymi rozwiązaniami zaprezentują zwiedzającym opakowania, etykiety, wagi do pomiarów dynamicznych, nowoczesne technologie produkcji opakowań i ważenia i wiele innych. Przyjrzymy się też maszynom i urządzeniom ułatwiającym pracę na liniach produkcyjnych, czyli kolejnej odsłonie automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, a to wszystko by minimalizować koszty i optymalizować zyski.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że dostosowujemy nie tylko przestrzeń wystawienniczą, ale i cały obiekt, do aktualnie panujących norm bezpieczeństwa, tak aby udział w wydarzeniach organizowanych przez Expo Silesia był bezpieczny i komfortowy dla każdego uczestnika.
 
Do zobaczenia !