WIRTOTECHNOLOGIA

Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów

2 - 4 października 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówWIRTOTECHNOLOGIA - narzędzie biznesowego sukcesu

 

Dziękujemy za udział w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA. Wydarzenie to odbyło się wspólnie z Targami Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo oraz z najważniejszym, jesiennym spotkaniem branży - Międzynarodowymi Targami  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEXEdycje targów w 2018 roku zgromadziły 500 Wystawców z 15 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Doceniane przez specjalistów i wysoko oceniane pod względem efektywności wydarzenia były naprawdę imponujące! Targi odwiedziło niemal 10 tysięcy zwiedzających.

 

Targi WIRTOTECHNOLOGIA w skrócie:

 

   

Nasi Wystawcy potwierdzają, że targi to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targi TOOLEX i WIRTOTECHNOLOGIA sukcesywnie wyznaczają trendy!

 

W tym samym czasie odbyły się:


Międzynarodowe Targi Obrabiarek,
Narzędzi i Technologii Obróbki

Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu