RODZINA BIO-EKO-FIT

Salon Zdrowej Żywności, Ekoproduktów i Aktywności Sportowej

27 - 28 maja 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów
 Dbasz o zdrowie i urodę, a produkty BIO nie są Ci obce?


 Żyjesz w stylu EKO?


 Twoja rodzina jest FIT i spędza czas aktywnie?


 

W Sosnowcu zakończyła się premierowa edycja Salonu Zdrowej Żywności, Ekoproduktów i Aktywności Sportowej RODZINA BIO-EKO-FIT, podczas którego zaprezentowane zostały kosmetyki naturalne, żywność oraz produkty ekologiczne, a także sposoby na to, jak być fit.

 

W strefie RODZINA BIO-EKO-FIT zwiedzający znaleźli żywność naturalną i ekologiczną, a także zdrowe soki i napoje. Ofertę uzupełniły suplementy diety, kosmetyki naturalne, ubranka i zabawki ekologiczne. Można było wypróbować najnowszej generacji urządzenie oparte na wykorzystaniu fal elektromagnetycznych, pozwalające w krótkim czasie uzyskać stosunkowo kompleksową wiedzę o kondycji organizmu. Nie zabrakło także propozycji klubów fitness i pokazów tańca, a na specjalny trening i konsultacje zaprosiła Klaudia Szczęsna!

 

Podczas targów można było zapoznać się z szeroką ofertą produktów bio eko i fit, ale przede wszystkim ZAKUPIĆ je w atrakcyjnej cenie bezpośrednio u producentów i dystrybutorów. Bardzo ważnym aspektem Salonu BIO-EKO-FIT  był też cykl wykładów, prelekcji i pokazów, dotyczących zdrowego  i aktywnego stylu życia.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z:

 

  listą wystawców i planem ekspozycji

 programem targów

 listą wydarzeń towarzyszących

 informacjami dla zwiedzających

 
 
 
W Targach wzięli udział przedstawiciele branży: