EkoCiepło

Targi Ogrzewania Ekologicznego

2 - 4 marca 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów CZOŁOWE MIEJSCE WALKI ZE SMOGIEM W POŁUDNIOWEJ POLSCE!!!

 

Serdecznie dziękujemy za udział w 2. edycji Targów Ogrzewania Ekologicznego  EkoCiepło 2018, które odbyły się w dniach 2 - 4 marca 2018 roku w  Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu równolegle z 11. Targami Sibex 2018 - Nowoczesny Dom i Ogród.
 
 
Celem Targów EkoCiepło było stworzenie miejsca prezentacji i dyskusji metod walki ze smogiem i promowanie działań proekologicznych wśród mieszkańców aglomeracji Zagłębia Dąbrowskiego i Śląska. W ramach Targów EkoCiepło odbyła się:
 

 
 


 
ZDOBĄDŹ DOTACJĘ DO WYMIANY URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH!!!
 
 
W ramach Targów EkoCiepło zaproszone miasta, w ramach specjalnie utworzonych punktów konsultacyjnych udzielały mieszkańcom regionu pełnej informacji na temat możliwości otrzymania dofinansowania do wymiany urządzeń i instalacji grzewczych w ich domach. Zwiedzający Targi EkoCiepło mieli również możliwość pobrania w czasie wydarzenia dokumentów niezbędnych do otrzymania dotacji, jak również wyboru kotłów centralnego ogrzewania i innych urządzeń grzewczych spełniających warunki dofinansowania. 
 
 
W roku 2018 współpracowaliśmy z:


     
Jaworzno
   
 
 
RAZEM WALCZMY ZE SMOGIEM!