EXPOGołębie

Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych

10 - 12 stycznia 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"



Partner targów



NAZWA WYSTAWCY NR STOISKA
"BEST-NATURAL" 154
"KAROLINA SMARZAK" KAROLINA TOMCZAK
176
"PROFEED" 59
"STROIK" FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA IMPORT-EXPORT 173
ADMAT-POL 77
AEDTNER JENS  166
AIDI POLSKA M.TRZASKA   161
ALUGRO-PRO S.R.O. 55
AMC-ESK ELEKTRONICZNY SYSTEM KONSTATOWANIA 136
ANIMAL MEDIK S.C. 117
ANIMUS-X PODYMACZE.PL 91
AQUAMID S.R.O. 81
ARTNATURA SEBASTIAN OSTOJA-LNISKI 9
ARTUR FERENC 155, 122
AVIMEDICA 63
AVISTAR DARIUSZ CHEŁCHOWSKI 54
BAK-MENNEN 105
BELGICA DE WEERD PAWEŁ SŁAWEK 8
BENZING 78
BERENSFREISE WOLFGANG  33
BIERNAT - KUSCH 143
BIOFEED SP. Z O.O. 92
BIOWET PUŁAWY SP.Z O.O 21
BIW KREUTZFELDT GMBH 169
BRACIA CZARNY - NAJLEPSZE JANSSENY W POLSCE 58
BRICON WALDEMAR WOJTOWICZ 109
BUFET KĄSEK  TOMASZ KOZŁOWSKI T. ZEW
CENTRUM HODOWLANE EUROPA 166
VET-ANIMAL - CENTRUM ZDROWIA GOŁĘBI 86
CERAMIKA GRAAL MARIAN DĄBROWSKI 152
CEST PHARMA  64
CLICQUE RACING PIGEONS GINO CLICQUE 168
COBA DIAGNOSTYKA  75
COLUMBEX KOŹLIK-GOŁĘBIE 87
COLUMBEX-SPORT MARCIN KOŹLIK 79
COMED 127
CZOPIK OLIMPIA 163a
DE REIGER 16
DIGGING BARBARA SKRZYPNIK 49a
DLAHODOWCOW.PL 53
DOBRY LOT 1
DOBRYLOT.PL 163
DOLFOS  46
DOLNOŚLĄSKI AKCELERATOR TECHNOLOGII I INNOWACJI 135
DUETSCH GERHARD 34
ELPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. 99
EUROWET  45
F.H.U. "KASIA" ROMAN SOBERA 89
F.H.U. ARCHONT 2018 DANUTA PARVI 108
FIRMA HANDLOWO PRODUKCYJNA "MROWCA" MARCIN MROWCA 130
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "PIOMAR" 145
GABINET WETERYNARYJNY. LEKARZ WET ROBERT MYSZKOWSKI 117
GBR REINHARD UND THILO MUHL 115
GERALDY KFZ GMBH  104
GIORDANO POULTRY PLAST  3
GLANDYS MIECZYSŁAW 39
GLANDYS ZYGMUNT 37
GOLD WINGS 100
GOŁĘBNIK24 44
GOŚCINIEC SALMOPOLSKI  SP. Z O.O. 43
GPS EUROPE B.V. 142
GREEN PLAY  SP. Z O.O. 42
GritPol 57
GROCHOWSKI ROBERT 88
GRZEGORZ FORNALKIEWICZ 83
HANDEL AGD RTV MAŁA GASTRONOMIA RYSZARD KWIATKOWSKI T. ZEW
HANS HIRN 172
HAŃDEREK A. WOJCIECH   4
HAPLABS 14
HENKEL ROBERT 177
HERBAL MATEUSZ DZIURKOWSKI 113
HERBOTS ANIMAL PRODUCTS 32
HERMANS HUUB  61
HOLZ 116
IMPRESS MARZENA ZIMNA
139
J.B. TEEKONTOR E.K. 11
JAAP KOEHOORN PRODUCTS 41
JOACHIM GAWLIK PRODUKCJA NACZEP, PRZYCZEP 158, TZ
KAHLER 174
KALYTA HEINRICH  137
KAMPOL 134
KAPELEWSKI EDWARD  20
KLAUBEX  24
KLAUS GRITSTEINWERK 131
KLEMENT R&M 162
KOBIELA MARCIN  180
KOŁODZIEJ MATEUSZ "TEAM POGODA" 31
KRAKUS OLR 160
KRUPA KRZYSZTOF  151
Kubáček Lubomír  25
KUSSER JOSEF  143
LECH-LOFT Robert Lech, BIFS, VANOPPEN-LUYTEN 170
LEŚNA DOLINA  JACEK RZĄDKOWSKI 67
LINZEN HANS-JOSEF 29
LORENZ RUDI 97
ŁACEK ZBIGNIEW  112
M NATURA 174
MARKO ANDRZEJ  120
MATADOR GMBH 40
MAZIARZ RACING TEAM 123
MAZUR CHRISTOPH  143
MEDIPHARM 118
MEGA SYSTEM-WASSER MANN  84
MESLA PRODUKCJA-USŁUGI-HANDEL ANTONI FRANCZYK 71
METAL-PLAST WAŁBRZYCH BOCHEŃSKI PIOTR 38
MIĘDZYNARODOWY WSPÓLNY GOŁĘBNIK KOZIEGŁÓWKI SP. Z O.O. S.KA. 15
MOBICONCEPT SP. Z O.O. 48a, 73
MODRZEJEWSKA - ZAJĄC 110
MOJE GOŁĘBIE 157
MWG MAZURY WOJCIECH ZIOBRONIEWICZ 129
NATURAL GRANEN 128
NATURALIS  132
NV VANROBAEYS  125
OEX CURSOR S.A. 26
OSIKA MANFRED 74
OVIGOR 78
OWCZAREK GRZEGORZ 146
P.H. "ZBOL" ZBIGNIEW OLEKSIAK 178
P.H.W. IRBAPOL BAŁACHOWSCY SPÓŁKA JAWNA 141
P.P.H.U. INVESTMENTS WIKTOR FURMAN 10
PACHOTA STANISŁAW 30
PAKUŁA LESŁAW  35
PALARSKI 144
PALOMA NV 119
PAYK Schnellste Taubenlinien Deutschland Uno , Figo , Kittel usw 171
PHU STER JAROSŁAW CHLEWICKI 56
PIELESIAK LESZEK  36
PIERZCHAŁA & PIĘTAK  85
PIGEON HP  64
PIGEON VITALITY 119
PKLD 50
POLMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K. 51, 48
POL-MIX SP. Z O.O. 62
POLSKI ZWIĄZEK HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH 183
PONDEROSA 78
PORADNIK HODOWCY 52
PORCELANA LATAWIEC 103
PPUH "ZENEK" JERZY ZYNEK 101
PROFF SPORT - PIETER KOS 28
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE TESTPOL 111
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "PROLAB" 90
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MDM MARZENNA STOLARCZYK 140
PURITAN POLSKA 18
PÜTTMAN MAGAZYN 102
ROLNICZY HANDEL DETALICZNY MACIEJ PAWLIKOWSKI 60
RÖHNFRIED 2
RUDY BRANS 65
RULA CZESŁAW  181
SAUERBIER FRED 147
SCHUMACHER MARKUS  150
SEYKOPOL JERZY SERZYSKO 156
SHENZHEN GESHIFENG TECHNOLOGY CO.,LTD 164
SKLEP "WSZYSTKO DLA GOŁĘBI" 130
SMARZAK ELŻBIETA 175
STEENBERGEN STEFAN  22
STUDIO RÖHLIG 93
SYMEK BATKO DARIUSZ T. ZEW
SZALENIEC 176
SZKOLNY KRZYSZTOF  167
TADEUSZ KLEIN
115
TAURIS POLSKA W.SCHNEIDER A.KONTNY K.KONTNY 69
TAYA LESZEK SERAFIN 107
TEN BERGE VOEDERS B.V. 159
THEODOR BACKS GMBH 40
TINO BERGEMANN. TAUBENVERKAUF  150
TJW RACING PIGEONS FEED  124
TOLLISAN - NOVUM POLSKA JOLANTA MAZURKIEWICZ 148
TRANS FEED "FUTURO LAB SP. Z O.O." 12
TRANS-LOT WAŻYŃŚKA MARZANNA 13, 49
TRAVIPHARMA B.V. 121
TUR WALDEMAR 47
UNIKON-AVIFORM-NOWAK    94
VAN DEN PLAS 96
VAN DER SLUIS PHARMA 126
VANHEE PRODUCTS 78
VANNESTE GUILLAUME 17
VANWINKEL JEF  165
VERSELE LAGA 82
VERSTRAETE PIGEONS BVBA 179
VIDEOLOTNIK 68
WADELSKI MIROSŁAW  153
WESSELS THOMAS 19, 72
WG GIEWONT 6
WG ROZTOCZE 133
WIOSNA ANDRZEJ  182
WIŚNIEWSKI 139
WOJACZEK - WITEK 143
ZAKŁAD HANDLOWO USŁUGOWY "DYSTANS" JAN OLKOWSKI 138
ZŁOTA RYBKA ILONA BURA, JAROSŁAW BURY 114
ZŁOTY GOŁĄB 27
  
  
Stan na dzień 03.01.2020r. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian.