EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

18 - 20 września 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówV Krajowa Wystawa Użytkowych Psów Ras Myśliwskich

 

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Bytomiu wraz z Organizatorem XI edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting 2020 w Sosnowcu ma przyjemność zaprosić na V Krajową Wystawę Użytkowych Psów Ras Myśliwskich.


Wystawa odbędzie się podczas trwania Targów, w sobotę 4 kwietnia i jak co roku  stanowić będzie jedną z głównych atrakcji dla zwiedzających oraz wystawców z całej Polski i Europy. Zadaniem Wystawy jest szeroko pojęta popularyzacja kynologii łowieckiej zarówno wśród myśliwych, jak i osób nie związanych z wykonywaniem polowań. Jest to jedyna tego typu Wystawa w Polsce.


Warunkiem udziału jest posiadanie przez psa Certyfikatu Użytkowości – Working Class Certificate (WCC) otrzymanego na podstawie wyników uzyskanych w konkursach pracy psów myśliwskich. Nowa formuła Wystawy dopuszcza zgłoszenia nie tylko w klasie użytkowej, lecz również w klasach młodzieży, pośredniej, otwartej, championów i weteranów z dołączonym ww Certyfikatem.

 

Oprócz tradycyjnych dyplomów i pucharów wzorem lat ubiegłych, organizatorzy przewidują bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwycięzcy Ras będą mieli możliwość zaprezentowania się uczestnikom Targów na głównej scenie oraz wezmą udział w wyborach ulubieńca publiczności o tytuł Championa EXPOHunting 2020.


-> Szczegółowe informacje

-> Formularz zgłoszeniowy