EXPOHunting

Międzynarodowe Targi Łowieckie

18 - 20 września 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz obecnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczącymi organizowania imprez uprzejmie informujemy, iż po konsultacji z branżą Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting oraz Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting, zaplanowane na 3-5 kwietnia 2020 r. zostają przeniesione na 18-20 września 2020 r.

Trudna decyzja o przeniesieniu terminu imprezy targowej została podjęta w trosce o zdrowie gości targów. Dołożymy wszelkich starań, aby targi zaplanowane w nowym terminie były udane dla wszystkich uczestników imprezy.

Liczymy, że decyzja o zmianie terminu targów spotka się z Państwa zrozumieniem.

 

 

EXPOHunting

 

 

Zapraszamy do uczestnictwa w 11. edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting oraz 6. edycji Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting, które odbędą się od 18 do 20 września 2020r. 10. jubileuszowa edycja EXPOHunting zakończyła się ogromnym sukcesem! W targowej kniei swoją ofertę prezentowało 260 Wystawców z 10 krajów, reprezentujących blisko 500 światowych marek. W tym roku gościliśmy blisko 15 tys. zwiedzających. EXPOHuntnig to marka rozpoznawalna w całej Europie: targi odwiedzają goście nie tylko z całej Polski, ale również z Czech, Słowacji, Węgier i Niemiec.

 

EXPOHunting w skrócie:

 


 

EXPOHunting to doskonała okazja do spotkań w gronie braci łowieckiej, pasjonatów przyrody i osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Nasi goście mogą wybrać z programu prawie 60 wydarzeń towarzyszących to, co jest ich największą pasją: pokazy, panele dyskusyjne czy współzawodnictwo w konkursach. Wizyta na targach EXPOHunting to doskonała okazja do kultywowania tradycji łowieckich, a dla osób nie związanych z łowiectwem - do ich poznania. Podczas targów polscy dystrybutorzy prezentują natomiast rynkowe premiery - w zeszłym roku było ich ponad 60. To doskonały dowód na to, że rozpoczynając nowy sezon w łowisku, trzeba najpierw odwiedzić Sosnowiec.

 

 

EXPOHunting to prezentacje broni, amunicji, optyki i noktowizji. Nie zabraknie oczywiście najwyższej jakości odzieży i obuwia, a każdy może doposażyć swój ekwipunek o wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak noże, latarki, łuki czy gadżety outdoorowe.

 

Na targi EXPOHunting zapraszają m.in.:

 

W tym samym terminie odbędą się również:

 

Polowanie zaczyna się właśnie tutaj!