ExpoLAB

Targi Analityki, Technik i Wyposażenia Laboratorium

26 - 27 października 2016

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów
Rejestracja zwiedzających

Wypełnienie poniższego formularza i przesłanie do Expo Silesia sp. z o.o. jest wyrażaniem przez Panią/Pana zgody na gromadzenie i przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych przez Expo Silesia sp. z o.o. w celach marketingowych.

Wypełnij poniższy formularz i prześlij do Expo Silesia Sp. z o.o.

Zarejestrujesz się w ten sposób w bazie zwiedzających targi i otrzymasz na e-mail wiadomość będącą Kuponem Rejestracyjnym, upoważniającym do bezpłatnego wejścia na targi.
Bilet jest ważny dla 1 osoby, której dane figurują w formularzu.

Wydrukuj otrzymany Kupon (wiadomość e-mail) i zabierz do okazania w Punkcie Obsługi Zwiedzających. 

* pola wymagane

  

Targi: *

   

Imię: *

   

Nazwisko : *

   

Nazwa firmy : *

   

Ulica : *

   

Miejscowość : *

   

Kod pocztowy : *

   

Nr. telefonu : *

   

Fax :

   

e-mail : *

   

www :

   
 
 


Wyrażam zgodę na wprowadzenie moich danych osobowych do bazy Expo Silesia Sp. z o. o. i wykorzystywanie ich przez Spółkę w celach marketingowych (ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz.U.202 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) z możliwością wglądu do swoich danych i ich aktualizacji w tym m.in. zgodę na przesyłanie przez Spółkę Expo Silesia Sp. z o. o. na podany adres e-mail informacji handlowej (ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204), dotyczącej świadczonych przez Expo Silesia Sp. z o. o. usług.

Administratorem państwa danych jest: Expo Silesia sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu (nr KRS: 0000252032), ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec.
Podanie danych jest dobrowolne.

Jeśli chcesz usunąć swoje dane z bazy Expo Silesia Sp. z o.o. lub je zmienić wyślij e-mail na adres zwiedzajacy@exposilesia.pl.