ExpoOPAKOWANIA

Targi Opakowań i Technologii Pakowania

18 - 19 listopada 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówWspólnie odbudujmy biznesy i branżę!


 
Wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług. Pamiętajmy, że spotkania biznesowe podczas targów branżowych będą krokiem milowym w odbudowie
i ożywieniu gospodarki i my – Zespół Expo Silesia – zrobimy wszystko, żeby być gotowi na nadchodzący sezon targowy.
Czekamy na Was!
 
 

Przed nami IV edycja spotkań branżowych poświęconych tematyce opakowań w przemyśle -Targów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA.

 

  W 2019 BYLI Z NAMI: Wystawa odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2020 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, a towarzyszyć jej będzie Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo wraz z cyklem ciekawych konferencji i prelekcji dostosowanych do aktualnych potrzeb branży.

 

PODSUMOWANIE EDYCJI 2019

 

Wystawcy zaprezentują szerokiemu gronu branżowych zwiedzających między innymi opakowania  i etykiety, technologie produkcji opakowań oraz usługi recyklingu .

Przyjrzymy się maszynom i urządzeniom ułatwiającym pracę na liniach produkcyjnych, czyli kolejna odsłona automatyzacji i robotyzacji wykorzystywanej w produkcji opakowań by minimalizować koszty,a optymalizować zyski. Jak co roku ważnym elementem wystawy będzie recykling i materiały biodegradowalne.

 

Listopad miesiącem nowoczesnych technologii PAKOWANIA I WAŻENIA!
ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE ORGANIZOWANE PRZEZ INSTYTUCJĘ Z NAMI WSPÓŁPRACUJĄCĄ 


 

Równolegle z Targami Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA odbędzie się: Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo   oraz  Targi Technologi Klejenia ExpoBONDING 

 Zapraszamy!