ExpoOPAKOWANIA

Targi Opakowań

21 - 22 listopada 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów              Premierowa edycja Targów ExpoOPAKOWANIA już za nami!
 

Zaufali nam:

 

 

 

 


Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA - nowe wydarzenie w kalendarzu Expo Silesia, zgromadziły ponad 100 Wystawców prezentujących na swoich stoiskach maszyny i urządzenia do produkcji opakowań, technologie oraz gotowe produkty.

Wydarzenie odwiedziło 1850 specjalistów nie tylko z branży opakowań, ale również z branż: spożywczej, farmaceutycznej, chemicznej, kosmetycznej czy automotive. Wśród zwiedzających dominowała kadra zarządzająca i inżynierską z zakładów przemysłowych, dyrektorzy oraz specjaliści ds. marketingu i sprzedaży, menadżerowie ds. marki i zakupów, a także projektanci, dystrybutorzy i technolodzy opakowań oraz specjaliści z działów badań i rozwoju.

 

Nowością Targów ExpoOPAKOWANIA była Strefa BIZNESmeeting, gdzie w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni sprzyjającej spotkaniom biznesowym, można było umówić się na rozmowę, nawiązać nowe kontakty oraz wymienić poglądy.

 

Pierwszego dnia Targów odbyło się seminarium organizowane przez Partnerów Targów oraz Expo Silesia pt. ”Opakowania w Przemyśle”, natomiast w drugim dniu miało miejsce seminarium pt. „Współczesne opakowania - perspektywy rozwoju", którego organizatorem było Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk z Zabrza oraz Expo Silesia. Ciekawych rozwiązań i zagadnień było wiele, za co chcieliśmy raz jeszcze serdecznie podziękować naszym wybitnym Prelegentom i Współorganizatorom.

Nad wysokim standardem Targów ExpoOPAKOWANIA czuwały liczne instytucje branżowe, uczelnie wyższe, media oraz partnerzy, którzy zadbali o aspekt merytoryczny i medialny wydarzenia.

PODSUMOWANIE ExpoOPAKOWAŃ 2017


Tegorocznym Targom Opakowań ExpoOPAKOWANIA towarzyszyły Targi Technologii Klejenia ExpoBONDING oraz Forum Silesia 3DPrint.

 

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie okazane przy premierowej edycji.

        Do zobaczenia na Targach ExpoOPAKOWANIA 21-22 listopada 2018 roku!