ExpoOPAKOWANIA

Targi Opakowań

21 - 22 listopada 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów21 listopada 2017r odbyło się Seminarium Opakowania w Przemyśle ". Cykl prelekcji i informacji praktycznych z udziałem wybitnych specjalistów i ekspertów z branży , którzy na co dzień zajmują się produkcją z wykorzystywaniem różnych surowców i tworzeniem opakowań.

 

22 listopada 2017r w imieniu Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk i Expo Silesia dziękujemy uczestnikom za udziału w ogólnopolskim Seminarium pt. „Współczesne opakowania - perspektywy rozwoju ".

 

Grono wielu wybitnych specjalistów i autorytetów z branży dzieliło się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem. Słuchacze mieli możliwość m.in. dowiedzieć się jak zaprojektować opakowanie, aby przyciągało wzrok, a także jak opakowanie może pomóc firmie w utrzymaniu wysokiej pozycji na rynku, szczególnie w branżach o dużym nasileniu konkurencji. Eksperci przedstawili, w jaki sposób zorganizować produkcję opakowań, by zminimalizować straty finansowe i marnotrawstwo surowców. Inspirowali również do szukania nowych rozwiązań, np. związanych z wykorzystaniem w produkcji materiałów hybrydowych, czy do wspierania w firmach działań proekologicznych poprzez stosowanie opakowań biodegradowalnych.    

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i słuchaczom seminariów.

Zapraszamy za rok.