ExpoOPAKOWANIA

Targi Opakowań

21 - 22 listopada 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów   
    Firma WAPS-KART Spółka z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bytomiu producent opakowań  z tektury rekomenduje uczestnictwo w ExpoOPAKOWANIA 2017. Uczestniczyliśmy po raz pierwszy jako Wystawca w niniejszej imprezie, która była zorganizowana w rzetelny i profesjonalny sposób z dołożeniem wszelkich starań by zarówno wystawcy jak i zwiedzający byli zadowoleni.
Nie spodziewaliśmy się tak dużej liczby odwiedzających, którzy zadawali celne pytania i widać było, że są to osoby rzeczywiście zainteresowane poszukiwaniem opakowań tekturowych.
Na szczególne uznanie zasługuje zaangażowanie Organizatorów i życzliwa atmosfera podczas ExpoOPAKOWANIA 2017.
    Zawarliśmy także wiele nowych kontaktów, które miejmy nadzieję, że zaowocują w przyszłości.

Z poważaniem

 

 

Byłem na targach tylko pierwszego dnie , ale odniosłem miłe wrażenie , że kolejne edycje są w pełni uzasadnione . Wystawców co prawda nie było wielu , ale my osobiście jako firma KERT, mieliśmy wielu konkretnych potencjalnych klientów . Sama organizacja wydarzenia także mi się podobała .
Wszystko przebiegało sprawnie , obsługa była kompetentna i atmosfera miła .
Będę polecał , a za razem sam kontynuował nasze uczestnictwo .
 
Pozdrawiam Michał Kraszewski


Zakłady Badań i Atestacji ZETOM im. Prof. F. Stauba w Katowicach sp. z o.o. od lat efektywnie współpracują z Targami EXPO  SILESIA w ramach programów wymiany doświadczeń oraz wiedzy i umiejętności związanych z wciąż rozwijającymi się technologiami przemysłowymi i standardami zarządzania.
Premierowa edycja Targów Opakowań była dla nas możliwością rozszerzenia pola kontaktów biznesowych i bliższego poznania reprezentantów firm z obszaru branży opakowań. Kadra zarządzająca i inżynierska przedsiębiorstw miała okazję skonsultować z naszymi specjalistami szereg wątpliwości dotyczących oznakowania CE, przepisów związanych z bezpieczeństwem maszyn pakujących, certyfikacją systemów zarządzania.
Doskonała, serdeczna atmosfera Targów ExpoOPAKOWANIA przyczyniła się do nawiązania przyjacielskich relacji interpersonalnych, które bez wątpienia zaowocują wieloma działaniami zmierzającymi do poprawy jakości oferowanych produktów i usług. Było nam niezmiernie miło występować podczas Targów w roli Patrona . Jednocześnie pragniemy podziękować za udział wszystkim wystawcom i odwiedzającym oraz pogratulować wyróżnionym i nagrodzonym firmom.

 Zarząd i zespół ZETOM Katowice