EXPOShooting

Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu

3 - 5 kwietnia 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówEXPOShooting - Targi z targetem na sukces!

 

Zapraszamy do udziału w VI edycji Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting, która odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia 2020 r. To kolejne, obok EXPOGołębie i EXPOHunting targi z pasją, realizowane z powodzeniem w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia.

EXPOShooting

 


W EXPOShooting i EXPOHunting  wzięło udział 260 Wystawców z 10 krajów, reprezentujących blisko 500 światowych marek. Na stoiskach wystawców pokazano ponad 60 premier i nowości, a na targowej scenie i w centrum konferencyjnym odbyło się prawie 60 wydarzeń towarzyszących. Na targach gościło blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Polski oraz Czech, Ukrainy, Słowacji, Węgier i Niemiec. 

 

EXPOShooting 2019 w skrócie:


EXPOShooting

 

 

EXPOShooting to jedyna impreza w Polsce stworzona dla pasjonatów różnego rodzaju broni: pneumatycznej, palnej, czarnoprochowej, historycznej oraz kolekcjonerskiej. Udowodniliśmy, że strzelectwo to nie tylko interesująca dyscyplina sportowa, ale pasjonujące hobby dla każdego! Również fani łucznictwa, ASG i paintballu znaleźli tu coś dla siebie. Ci, w których żyłach płynie adrenalina, w specjalnych strefach tematycznych mogli razem z nami realizować swoje pasje w zakresie militariów i survivalu.
 

W tym samym terminie odbędą się również: