EXPOShooting

Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu

18 - 20 września 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz obecnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi organizowania imprez uprzejmie informujemy, iż po konsultacji z branżą Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting, Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting, zaplanowane na 3-5 kwietnia 2020 r. zostają przeniesione na 18-20 września 2020 r.

Trudna decyzja o przeniesieniu terminu imprezy targowej została podjęta w trosce o zdrowie gości targów. Dołożymy wszelkich starań aby targi zaplanowane w nowym terminie były udane dla wszystkich uczestników imprezy.

Liczymy, że decyzja o zmianie terminu targów spotka się z Państwa zrozumieniem.

 

Zapraszamy do uczestnictwa w 6. edycji Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting oraz 11. edycji Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting, które odbędą się od 18 do 20 września 2020r

EXPOShooting

 


W EXPOShooting i EXPOHunting 2019 wzięło udział 260 Wystawców z 10 krajów, reprezentujących blisko 500 światowych marek. Na stoiskach wystawców pokazano ponad 60 premier i nowości, a na targowej scenie i w centrum konferencyjnym odbyło się prawie 60 wydarzeń towarzyszących. Na targach gościło blisko 15 tysięcy zwiedzających z całej Polski oraz Czech, Ukrainy, Słowacji, Węgier i Niemiec. 

 

EXPOShooting 2019 w skrócie:


EXPOShooting

 

 

EXPOShooting to jedyna impreza w Polsce stworzona dla pasjonatów różnego rodzaju broni: pneumatycznej, palnej, czarnoprochowej, historycznej oraz kolekcjonerskiej. Udowodniliśmy, że strzelectwo to nie tylko interesująca dyscyplina sportowa, ale pasjonujące hobby dla każdego! Również fani łucznictwa, ASG i paintballu znaleźli tu coś dla siebie. Ci, w których żyłach płynie adrenalina, w specjalnych strefach tematycznych mogli razem z nami realizować swoje pasje w zakresie militariów i survivalu.
 

W tym samym terminie odbędą się również: