INDUSTRYmeeting

Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych

26 - 27 lutego 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR" Wśród tegorocznych wystawców m.in:

 

 

 Wyniki badań pokazują jasno, że przyjaźnie (ergonomicznie) zorganizowane miejsca pracy zwiększają konkurencyjność zakładu, ponieważ:

    poprawiają efektywność pracy ludzkiej
    zadowolenie pracowników z miejsca pracy
    obniżają koszty związane ze zwolnieniami chorobowymi

Polski przemysł podlega silnej presji konkurencyjnej. Poza tym musi mierzyć się z problemem nieuchronnego niżu demograficznego i starzenia się społeczeństwa. Według cyklicznego badania barier działalności gospodarczej realizowanego przez GUS aż 36 proc. przedsiębiorstw przemysłowych w Polsce dotyka problem niedoboru pracowników. Dla 40 proc. z nich barierę stanowi brak wykwalifikowanej siły roboczej. Na świecie od lat 60. XX w. rozpoczęła się dbałość o ergonomię w pracy. Tymczasem w Polsce ergonomia nadal ogranicza się do BHP. Niezbędna jest fundamentalna zmiana w modelu edukacji i uświadamianie menedżerów przedsiębiorstw przemysłowych o korzyściach ekonomicznych wynikających z ergonomii na każdym miejscu pracy, również w produkcji. Konieczne jest również prezentowanie jak największej liczby przypadków, w których ergonomia okazała się motorem napędowym w rozwoju biznesu.


Na stoisku 49 prezentujemy:

•    innowacyjny sposób wiązania palet ErgoPack – eliminuje ręczne spinanie palet i sprawia, że pracownik nie musi się już więcej schylać!
•    wózki manipulacyjne HOVMAND – nasz ekspert od dźwigania i podnoszenia – mobilne i elektryczne podnoszenie ciężkich opakowań i materiałów!

To co Cię zaskoczy, to szybki i gwarantowany zwrot z inwestycji. To co zyskasz, to oszczędność czasu i lepsze samopoczucie współpracowników.    

Pracodawco! Wspieraj wydajność swoich pracowników poprzez ergonomiczne środowisko pracy!

Odwiedź nasze stoisko nr 49  lub  www.bosky.pl

 


  

Denios – światowy lider w zakresie magazynowania materiałów niebezpiecznych, zakładowej ochrony środowiska i bhp.


W programie DENIOS oferujemy ponad 12.000 produktów dla przemysłu, warsztatów, zakładów produkcyjnych, które pomagają chronić ludzi i miejsca pracy. Każdy produkt DENIOS powstaje we własnych zakładach produkcyjnych, posiada certyfikat i jest zgodny z przepisami.

TYLKO w DENIOS zamówią Państwo przeciwpożarowy magazyn na materiały niebezpieczne z certyfikatem REI120.


Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko nr 43?
•    Dowiesz się wszystkiego o magazynowaniu materiałów niebezpiecznych i bhp
•    Odbierzesz najnowszy katalog DENIOS 2020, który ma teraz prawie 800 stron!
•    Przekonasz się, jak w praktyce działają sorbenty
•    Poznasz nasz INNOWACYJNY czujnik wycieków SpillGuard® , który będziesz mógł kupić w promocyjnej cenie!

 

Odwiedź nasze stoisko nr 43  lub www.denios.pl 

 


    

Delta Automation realizuje nowoczesne i rozwojowe projekty na zlecenie największych firm z sektora automotive (Daimler AG, Volvo, VW, Porsche, FCA, GM) i oferuje swoim klientom indywidualne, kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb i specyfiki wdrażanych przedsięwzięć. Najważniejszymi obszarami działalności przedsiębiorstwa są:

– automatyzacja procesów produkcyjnych
– programowanie robotów przemysłowych (offline i online)
– programowanie sterowników PLC
– optymalizacja jakości i czasu cyklu
– drukowanie 3D
– budowa stanowisk zrobotyzowanych, opartych o własne gotowe rozwiązania.

Na targach zaprezentowane zostanie innowacyjne rozwiązanie, w całości zaprojektowane oraz zbudowane „pod klucz” przez firmę Delta Automation, w postaci maszyny nie wymagającej jakichkolwiek przezbrojeń, a jednocześnie umożliwiającą obróbkę skrawaniem ok. 180 różnych wykonanych z kompozytu (PMMA + włókno szklane) modeli wanien i brodzików.

Na stoisku znajdować się będzie cela, pokazująca wszechstronność zastosowania robotów przemysłowych, szczególnie w obróbce skrawaniem materiałów kompozytowych.

 

 Odwiedź nasze stoisko nr 28 lub w ww.delta-automation.com.pl

 


Endo-tech

 

 


 

TELE RADIO POLSKA SP. Z O.O.  opracowuje i produkuje jedne z najbardziej niezawodnych i konfigurowalnych rozwiązań zdalnego sterowania na świecie. Nasze systemy są wykorzystywane do szerokiego zakresu zastosowań w przemyśle, pojazdach specjalnych, urządzeniach mobilnych, drzwiach i bramach. TELE RADIO to firma zorientowana na technologię, która chce być jednym z liderów w dziedzinie zdalnych sterowań radiowych. Opracowuje produkty w oparciu o wymagania swoich klientów, ściśle współpracując, tworząc rozwiązania odpowiadające ich indywidualnym potrzebom.Tele Radio Polska Sp. z o.o. jest oddziałem firmy Szweckiej. Posiada również filie w Holandii, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, USA, Chinach, Finlandii, Chorwacji, Szwajcarii, Hiszpanii, Australii, USA i Turcji.

TELE RADIO POLSKA SP. Z O.O.
CZĘSTOCHOWSKA, nr 12, lok. 3
25-647 KIELCE
Tel:  +48 41 300 58 81
Fax: +48 41 300 58 80
Email: kontakt@tele-radio.pl

  Odwiedź nasze stoisko nr 44 lub www.tele-radio.pl .

 


      

 

PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNE SIGNAL zaprezentuje urządzenia do:

-lokalizacji wycieków na rozległych instalacjach gazów technicznych, pary lub sprężonego powietrza
-badania instalacji podciśnieniowych
-czynności kontrolnych instalacji
-prawidłowej analizy wibracji, i wiele innych.

 Więcej szczegółów o produktach.

 

 Odwiedź nasze stoisko nr 50 lub www.detektory.pl .

 


 
 
Zmywarki do posadzek ZAUBER to urządzenia, które przeznaczone są do szerokiego wachlarza pomieszczeń. W każdej klasie charakteryzują się wysoką wydajnością w zestawieniu z parametrami innych maszyn z danego segmentu. Szeroka gama urządzeń jakie oferuje ZAUBER, pozwala na dostosowanie oferty do najbardziej wymagających klientów, takich jak przemysł ciężki, szpitale, supermarkety etc.
 

Odwiedź nasze stoisko nr 21 lub www.zauber.pl .