INDUSTRYmeeting

Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych

27 - 28 lutego 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówPodczas targów INDUSTRYmeeting 2019 na stoiskach Wystawców zostaną zaprezentowane NOWOŚCI PRODUKTOWE. Wśród nich m.in.:

Adecco Poland Sp. z o.o. , STOISKO NR 40

Adecco skupi się na rozwiązaniach Outsourcingowych dla firm z branży produkcyjno logistycznej.
Poniżej link do materiału z wywiadu z przedstawicielami naszej firmy na temat tego rozwiązania, czytaj więcej...

ELEPROJECT Michał Grochowina , STOISKO NR 11

Firma ELEPROJECT Michał Grochowina, pragnie przedstawić wszechstronny moduł sterujący, który jest na etapie wdrażania na rynek. Układ będzie silnie konkurował z popularnymi sterownikami przemysłowymi PLC nie tylko pod kątem ceny, ale również łatwości w implementacji, a przede wszystkim faktem, że na jednej płycie mamy bardzo dużo peryferii. Nasz moduł sterujący imponuje ilością interfejsów komunikacyjnych przewodowych i bezprzewodowych, mnogością wejść i wyjść cyfrowych i analogowych, przekaźnikowych oraz peryferiami nietypowymi, takimi jak wyjście typu TRIAC, detektor przejścia przez zero, układ pomiaru prądu, wyjścia PWM, karta SD i wiele innych. Dodatkowym atutem naszego modułu jest to, że posiada złącze rozszerzeń, do którego możemy zaprojektować dowolny układ elektroniczny realizujący funkcje wykraczające poza te, które moduł oferuje w standardzie.
Ponadto nasz układ elektroniczny można bardzo łatwo oprogramować samemu, lub powierzając to naszym programistom.

Wybierając nasz moduł sterujący dostajesz na jednej płycie:
- 8 izolowanych wejść cyfrowych 12 – 24 VDC.
- 8 izolowanych szybkich wyjść cyfrowych o wydajności 0,5 A, polaryzowanych dowolnie.
- 6 analogowych wejść 0-10 V lub 0-20 mA.
- 2 wyjścia analogowe 0-10 V lub 0-20 mA.
- 6 wyjść przekaźnikowych 250 VAC 5 A - 3 przełączalne SPDT i 3 zwierne SPST.
- 2 wyjścia PWM.
- 2 wejścia czujników temperatury PT100.
- Izolowane wyjście typy TRIAC 250 VAC, 10 A.
- Detektor przejścia przez zero sinusoidy napięcia sieciowego.
- Izolowany kanał analogowy do pomiaru prądu w zakresie od -10 do +10 A.
- Przewodowe interfejsy komunikacyjne: RS485, Ethernet 10/100 Mb, USB, RS232, I2C, SPI, OneWire, UART TTL.
- Bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne: WiFi i Bluetooth.
- Karta microSD.
- Wyjście na panel HMI - LCD ze sterownikami rodziny FT8xx.
- Zegar czasu rzeczywistego RTC z podtrzymaniem bateryjnym.
- 8 wyprowadzeń mikrokontrolera GPIO z poziomami logicznymi TTL 0-5 VDC.
- Możliwość podpięcia klawiatury membranowej 4x4 ww. GPIO.
- 3 diody sygnalizacyjne R, G, B.
- Zasilanie układu 12 VDC ze złącza rozłączalnego lub gniazda 5,5 mm.
- Złącze rozszerzeń pozwalające na użycie dowolnego układu elektronicznego z dodatkowymi funkcjonalnościami.
- Łatwe wgrywanie firmwareu przez USB.
- Języki programowania C, C++.
Możliwości modułu sterującego prezentowane są na stoisku firmy ELEPROJECT nr 11.

PROTEKT Grzegorz Łaszkiewicz , STOISKO NR 46

Firma PROTEKT,  jest prywatną firmą w 100% z kapitałem polskim.
Zajmujemy się produkcją sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości oraz produkcją Sprzętu do transportu towarowego: Składane Bramkowe Suwnice Aluminiowe: ASB, LSB, KSB, BAS itp. O  udźwigu do 3,5T oraz wysokości do 6,5m z dł. belki do 7m. , Zawiesia dźwignicowe taśmowe, wężowe, jednorazowe i wielorazowego użytku, Trawersy, wciągarki łańcuchowe itp
Nasze 28 letnie doświadczenia w produkcji sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości wpływają na fakt, że wyroby nasze są najwyższej jakości,  zgodne z polskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa, posiadające certyfikaty bezpieczeństwa  „CE” .
W naszej ofercie produkcyjno-handlowej, posiadamy całą gamę sprzętu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości w tym również do stref zagrożenia wybuchem , między innymi :
–    Szelki bezpieczeństwa i ratownicze (w tym do prac głębokościowych jak i w strefach zagrożenia wybuchem),
–    Amortyzatory bezpieczeństwa,
–    Linki bezpieczeństwa, opasujące, pomocnicze, poziome,
–    Urządzenia samozaciskowe przesuwne po linach,
–    Urządzenia samohamowne również z funkcja ewakuacyjną,
–    Systemy asekuracji pionowej i poziomej – szynowe i linowe,
–    Zaczepy linkowe, taśmowe, nożycowe, hakowe i zatrzaśniki,
–    Belki zaczepowe,
–    Drążki teleskopowe,
–    Urządzenia ewakuacyjno-ratunkowe,
–    Statywy bezpieczeństwa ,
–    Ratownicze urządzenia podnoszące,
–    Zestawy sprzętu do prac głębokościowych również w strefach zagrożenia wybuchem
–    Pasy bezpieczeństwa do pracy w podparciu,
–    Urządzenia do pracy w podparciu,
–    Ławki do prac na wysokości,
–    Walizy, torby i worki narzędziowe, nosze,
–    Słupołazy,
–    Drzewołazy,
–    Hełmy ochronne do prac na wysokości,
–    Osłony twarzy,
–    Nauszniki,
–    Barierki ochronne i asekuracyjne, itp.

Nasz sprzęt użytkowany jest zarówno w Polsce jak i w państwach UE.
Oferujemy ponadto, kompleksowe rozwiązanie zabezpieczeń podczas prac na wysokości w firmach w tym projektowanie oraz wykonawstwo – montaż stałych systemów kotwiących na dachach obiektów, np. podczas odśnieżania ,  jak i wewnątrz hal nad maszynami i urządzeniami, podczas prac na pojazdach szynowych i kołowych (w tym na cysternach).
Prowadzimy doradztwo i szkolenia z prawidłowego użytkowania sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości oraz wykonywania przeglądów okresowych sprzętu.

DENIOS Sp. z o.o. , STOISKO NR 15
 
Jeden dla wszystkich: nowy katalog DENIOS

Jeden dla wszystkich:
Rozszerzenie asortymentu w nowym katalogu głównym DENIOS z myślą o kliencie
Ponad 10 000 produktów, nowe marki producenta i zmieniona struktura asortymentu dla lepszej  orientacji – oto, co oferuje nowy katalog główny 2019 DENIOS. W sam raz na początek roku, na 700 stronach można znaleźć kompleksową ofertę produktów z zakresu zakładowej ochrony środowiska i bhp.

Nowa struktura marek dla różnych potrzeb
Asortyment wanien wychwytowych – rdzenny produkt firmy DENIOS – otrzymuje w 2019 roku nowy układ: Nowo wprowadzone marki producenta: base-line DENIOS, classic-line DENIOS i pro-line DENIOS porządkują wanny ociekowe dzieląc je na podstawowe wyroby do bezpiecznego, przepisowego stosowania, wypróbowane rozwiązania klasyczne o dużych możliwościach wyboru i wysokiej jakości, a wreszcie rozwiązania eksperckie z innowacyjnymi udogodnieniami, spełniające szczególne wymagania. W ten sposób najróżniejsze grupy klientów uzyskują skrojone na indywidualną miarę asortymenty dla swoich własnych wymagań – od start-upów po duże korporacje. Zróżnicowana kolorystyka: pomarańczowa (base-line), niebieska (classic-line) i antracytowoszara (pro-line) pozwala rozpoznawać nowe marki już na pierwszy rzut oka.
Innowacyjne nowe produkty zapewniają jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo
W dziedzinie magazynowania materiałów niebezpiecznych DENIOS po raz kolejny oferuje szereg nowych produktów: Na przykład dostępny w 6 modelach skład materiałów niebezpiecznych Securo został specjalnie zaprojektowany do składowania małych pojemników lub beczek o pojemności do 200 l, a jego atutem jest optymalna wysokość wnętrza. Z kolei popularna seria PolyStore do składowania cieczy niebezpiecznych dla wód i agresywnych powiększyła się o nowy model szafy z oszczędzającymi miejsce drzwiami zasuwanymi.
Korzystają Państwo z akumulatorów litowych i potrzebują zgodnego z prawem i bezpiecznego rozwiązania do ich przechowywania i ładowania? — To żaden problem: dzięki nowo opracowanym modelom SafeStore i SmartStore, DENIOS tworzy nową generację szaf bezpieczeństwa – ogniotrwałe z zewnątrz, a teraz także od wewnątrz.
Także i w dziedzinie wyposażenia bezpieczeństwa DENIOS ma się czym pochwalić. DENSORB Caddy to doskonały sprzęt do natychmiastowego przeciwdziałania w razie wycieku, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i zawiera wszystko, co konieczne: od tablicy ostrzegawczej przez wypróbowany i sprawdzony w praktyce wybór sorbentów po odpowiednie wyposażenie ŚOI. Zaktualizowany został również dział ochrony dróg oddechowych: obszerny asortyment wzbogacił się o ponad 90 nowych produktów topowych marek.
To tylko niektóre nowości z katalogu. Warto do niego zajrzeć, żeby znaleźć produkt odpowiedni do każdego zapotrzebowania. Wszystkie produkty mogą być także kupowane online w sklepie internetowym: https://www.denios.pl/shop/
 
O firmie DENIOS
DENIOS to specjalista w dziedzinie ochrony pracy i środowiska w rzemiośle i przemyśle. Magazyny materiałów niebezpiecznych, bezpieczne pomieszczenia techniczne i produkty z zakresu bhp wspomagają klientów z całego świata w realizowaniu ich obowiązków przedsiębiorcy. Każdy produkt DENIOS – od najmniejszego rozwiązania do wielkiego magazynu – powstaje we własnych zakładach produkcyjnych, posiada certyfikat i jest zgodny z przepisami. Wszystkie produkty, wyczerpujące informacje nt. składowania materiałów niebezpiecznych i manipulowania nimi oraz aktualny stan prawny można znaleźć w obszernym portalu internetowym pod adresem www.denios.pl.