LUMENexpo

Targi Techniki Świetlnej

4 - 5 grudnia 2018

Dziękujemy za udział w targach, zapraszamy na kolejną edycję jesienią 2019 r.

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówDzięki wsparciu licznych instytucji i współpracy ze specjalistycznymi mediami, premierowe Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej były wydarzeniem bardzo interesującym. Podczas targów zaprezentowały się uznane firmy z branży oświetleniowej i elektrotechnicznej, a wśród nich m.in.:

 


AGENT PR - ENERGIA GIGAWAT
AGENT PR, wydawca miesięcznika ENERGIA GIGAWAT, działa od 1995 roku.
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze promocyjnej i reklamowej przedsiębiorstw (planowanie i realizacja kampanii reklamowych, bieżąca obsługa reklam i ogłoszeń Zleceniodawcy, obsługa PR, graficzne wykonanie i druk różnego rodzaju materiałów firmowych: papierów firmowych, folderów, broszur, czasopism dedykowanych itp.).
Od 2000 roku wydajemy niezależny miesięcznik biznesowy pt. ENERGIA GIGAWAT, adresowany do kadry zarządzającej wszystkich szczebli w szeroko pojętym przemyśle energetycznym, węglowym, gazowniczym i hutniczym.
AGENT PR od kilku lat specjalizuje się również w kompleksowym przygotowywaniu czasopism dedykowanych na zlecenie Klientów zewnętrznych.
MAGAZYN ORLEN OIL, „mega ENERGIA”, PULS ENERGII, DOBRY KONTAKT, FOCUS on success, KAPITALNE ZDROWIE - to tylko niektóre z przygotowywanych przez nas tytułów.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

 


ATM Lighting sp. z o.o.,
ATM Lighting produkuje specjalistyczne oprawy oświetleniowe przeznaczone dla różnych segmentów przemysłu. Sercem firmy jest zakład produkcyjny, zlokalizowany w przemysłowej dzielnicy Gdańska.

Wysoka specjalizacja produktów, przy jednoczesnym zachowaniu jakości i niezawodności, wymaga przeprowadzania szeregu procesów certyfikacyjnych. Oprawy ATM Lighting w zależności od obszaru zastosowania posiadają certyfikat ATEX, PZH, dopuszczenie PKP PLK i CNBOP.

Filozofią działania firmy jest ścisła współpraca z klientem. Dzięki doświadczeniu w projektowaniu niestandardowych rozwiązań ATM Lighting opracowała szereg produktów przeznaczonych do bardzo wymagających środowisk pracy. Rozbudowany park maszynowy pozwala firmie na szybkie wdrażanie nowych produktów zgodnych z nietypowymi wymaganiami klienta.


Electronic Control Systems S.A.
Electronic Control Systems SA to firma wielobranżowa zajmującą się m.in. kompleksową realizacją projektów z zakresu Smart City.  Oferujemy realizację projektów związanych z wdrażaniem i utrzymaniem systemów Smart City takich jak: Inteligentne Oświetlenie LED oraz Systemy Sterowania Ruchem (ITS). W portfolio posiadamy ponad 100 zrealizowanych inwestycji z zakresu Smart City w tym m.in., system sterowania ruchem UTCS II w Krakowie, modernizacja oświetlenia w gminach Nowiny, Piekoszów, Żukowo, Somonino, Człuchów, Łuków, itp.

 


Euro Metrics Sp. z o.o.
Euro Metrics Sp. z o.o. jest częścią glabalnej organizacji MES, która pomaga swoim klientom poprzez dopasowanie globalnych zasobów produkcyjnych i zastosowanie indywidualnych rozwiązań logistycznych, takich jak:
- Kwalifikacja i rozwój dostawców (m.in. Chiny, Indie, Meksyk)
- Zarządzanie jakością
- Globalna logistyka
- Dodatkowe operacje (CNC, malowanie, znakowanie)
- Zarządzanie magazynami (USA, Meksyk, Polska)
Możliwości produkcyjne: odlewy ciśnieniowe, odlewy kokilowe, odkuwki, guma, plastik.


EXPRESS PRZEMYSŁOWY - GRUPA WOLFF
Express Przemysłowy to wydawany raz na kwartał magazyn dla ludzi, których nudzą standardowe czasopisma branżowe. Znajdują się w nim wysokiej jakości artykuły techniczne, wywiady, teksty popularnonaukowe i ciekawostki ze świata technologii i biznesu. Publikacje oparte są na wiedzy eksperckiej, którą dzielą się praktycy od lat zajmujący się wieloma obszarami związanymi z szeroko rozumianą branżą przemysłową. Autorzy poruszają zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa przemysłowego, BHP, ochrony środowiska oraz aspektów prawnych. Ponadto Express prezentuje osiągnięcia polskich naukowców, które znajdują się w cyklach Innowacyjna Polska oraz Nauka w Polsce.

Czasopismo łączy poważne treści techniczne z materiałami gospodarczymi i biznesowymi, dzięki czemu Czytelnik nie tylko może wzbogacić swoją wiedzę, ale również zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Express dostępny jest w wybranych salonach Empik. Magazyn wsparty jest portalem informacyjnym o tej samej nazwie: www.ex-p.pl.


GALON Sp. z o.o.
GALON Led Lighting jest częścią firmy GALON Sp. z o. o. obecnej na rynku paliwowo – energetycznym od 2000 roku .
GALON Led Lighting jest  wyłącznym dystrybutorem opraw oświetleniowych włoskiej firmy Ghisamestieri na terenie Polski, wiodącego producenta oświetlenia ulicznego na rynku europejskim i światowym. Firma stawia na ciągły rozwój technologiczny produkowanych opraw.
W swojej ofercie posiadamy oświetlenie: drogowe, parkowe, obiektów przemysłowych, sportowych.

 


GŁÓWNY MECHANIK

Główny Mechanik to jedyne w Polsce bezpłatne czasopismo i portal przeznaczone dla Utrzymania Ruchu i Produkcji.
Tematyka portalu i czasopisma obejmuje zagadnienia takie jak: mechanika, utrzymanie ruchu, elektryka, energetyka, pneumatyka, hydraulika, narzędzia, systemy IT, zarządzanie, obsługa produkcji i przedsiębiorstw, diagnostyka, pomiary i regulacja, bezpieczeństwo, serwis i eksploatacja, nowoczesne materiały i technologie, logistyka i pojazdy specjalne.
Dystrybucja: prenumerata, konferencje techniczne firm Axon Media, Movida, MMC Polska, MPM Productivity Management, targi branżowe.


GRUPA WOLFF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
GRUPA WOLFF to polska firma, która od ponad 20 lat wspiera rozwój najważniejszych gałęzi przemysłu - od energetyki, przez chemię i farmację, na przemyśle spożywczym i drzewnym kończąc. Firma realizuje specjalistyczne działania w zakresie bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego, budowy instalacji przemysłowych w systemie "pod klucz", a także transferu nowoczesnych technologii z dziedziny chemii i ochrony środowiska. GRUPA WOLFF jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń elektrotechnicznych w wykonaniu przeciwwybuchowym firmy Crouse-Hinds GmbH w Polsce. Realizuje dostawy m.in. opraw oświetleniowych, opraw oświetlenia ewakuacyjnego, rozdzielnic, kaset i paneli sterujących, osprzętu łączeniowego, wyłączników bezpieczeństwa oraz uziemień elektrostatycznych. Posiada certyfikat "Certified Assembly Partner for Explosion Protected Products" uprawniający do prowadzenia prefabrykacji szerokiego zakresu urządzeń elektrotechnicznych przeznaczonych do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Ponadto firma jest organizatorem specjalistycznych szkoleń ATEX.


IMPORTUJ Z NAMI (Atakio Sp. z o.o.)
Firma Importuj z Nami zajmuje się kompleksowo procesem importu i eksportu z krajów azjatyckich.
Dysponujemy doświadczeniem i wiedzą, które gwarantują bezpieczną obsługę na najwyższym poziomie.
Zespół firmy łączy specjalistyczną wiedzę w zakresie importu z międzynarodowym doświadczeniem biznesowym.
Nasi specjaliści doskonale znają rynek azjatycki, mają wypracowaną sieć kontaktów
i doświadczenie w negocjacjach, działaniach organizacyjnych i sprawach formalno-prawnych.
Zapraszamy do współpracy!


LEDIN Sp. z o.o. Sp. K.
LEDIN Sp. z o.o. Sp. K. to profesjonalny producent produktów LED i wyłączny właściciel marek LED line® i LEDOM. Producent sukcesywnie poszerza swoją ofertę, dostarczając wysokiej klasy źródła światła oraz oprawy LED do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, profesjonalnych oraz standardowych. W ofercie znajdują się: lampy LED, lampy przemysłowe LED, naświetlacze LED, panele LED, plafony LED, taśmy LED line® oraz niezbędne akcesoria. Wszystkie te produkty wyróżniają się wysokimi parametrami oraz wydajnością świetlną.


MPL GROUP
MPL GROUP- lider w dziedzinie zasilania, kieruje swoją ofertę na rynki: oświetlenia, reklamy, monitoringu, security, automatyki przemysłowej, p.poż, zasilania awaryjnego i wiele innych.  Produkty te cieszą się uznaniem klientów i obecnie z dużym powodzeniem  sprzedawane są w całej Europie.
W swojej ofercie MPL GROUP posiada takie marki jak: MW Power, Global Leader Power, Delta, POS Power, Adler, IPS,
w skład których wchodzą między innymi zasilacze modułowe, DIN, desktop, zasilacze do led, akumulatory, UPS-y i monitoring CCTV.

W zasilaniu jesteśmy najlepsi, od lat…
Serdecznie zapraszamy do współpracy!


NOWOCZESNE HALE - ELAMED Sp. z o.o. Sp. k.
„Nowoczesne Hale” to specjalistyczny kwartalnik skierowany do osób inwestujących swój kapitał w hale oraz budynki przemysłowe, projektantów, jak również osób odpowiadających za ich budowę i wyposażenie. Czasopismo pełni rolę nowoczesnej platformy wymiany informacji pomiędzy projektantami, inwestorami a firmami wykonawczymi, będącej źródłem informacji o możliwościach, ciekawych rozwiązaniach i najnowszych technologiach w budownictwie wielkopowierzchniowym.


Polski Komitet Oświetleniowy SEP
Polski Komitet Oświetleniowy jest naukowo-techniczną jednostką organizacyjną SEP i przedstawicielem Polski w Międzynarodowej Komisji Oświetleniowej. Główne cele Komitetu to promocja techniki świetlnej w Polsce, wspieranie działalności naukowej i upowszechnianie osiągnięć techniki świetlnej, doskonalenie kwalifikacji zawodowej osób zajmujących się problematyką techniki świetlnej oraz integracja środowiska oświetleniowego w Polsce. Komitet organizuje Krajowe Konferencje Oświetleniowe, prowadzi Kursy Oświetleniowe oraz realizuje System Potwierdzania Kwalifikacji Zawodowej Osób oraz Jakości Usług.  


Promar A. Zarański Sp.J.
OFERUJE :
-    OŚWIETLENIE PARKOWE
-    OŚWIETLENIE ULICZNE
-    LAMPY OGRODOWE
-    MAŁĄ ARCHITEKTURĘ
-    ZEGARY DLA MIAST
ZAPRASZAMY DO RYBNIKA


Staleo.pl – Stale o Przemyśle
Staleo.pl to innowacyjny portal przemysłowy. Jesteśmy źródłem codziennych wiadomości z branży. Informacje przedstawiamy w obszerny i rzetelny sposób.
To miejsce gdzie znajduje się branżowy katalog firm, ogłoszenia maszyn,  produktów,  stali i metali, pracy dla fachowców oraz kooperacji,  aktualności, artykuły technologiczne, a także informacje o zbliżających się imprezach oraz mediach branżowych.
Staleo.pl umożliwia dotarcie do grona nowych klientów, dlatego warto tu być.
Dołącz do strefy profesjonalistów i sprawdź, jak skutecznie wykorzystać najbardziej unikalną przestrzeń w polskim internecie!


Grupa Teknoprod AB
Zakład w Polsce Teknosystem Sp. z o.o.


VIKING® to oświetlenie miejsca pracy, które:
- zapewnia jasne, białe światło
- nie oślepia
- jest odporne na uderzenia, uszkodzenia, wstrząsy i wibracje
- dostępne w wersji LED lub TCL
VIKING® zostało zaprojektowane w Szwecji, aby działać w ekstremalnych warunkach otoczenia, od minus 30°C do +50°C.
Od ponad 15 lat Oświetlenie VIKING® jest używane przez straż pożarną, wojsko i służby cywilne w wielu krajach.
Użytkownicy Oświetlenia VIKING® doceniają solidność, wydajność i bezpieczeństwo.


TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.
Wyprodukowaliśmy miliony opraw awaryjnych, oświetlamy tysiące inwestycji w kraju i na świecie, zatrudniamy setki ludzi, a wszystko to dla Waszego bezpieczeństwa. Działając z pasją i zaangażowaniem, kreujemy trendy w branży awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego.
Oferujemy profesjonalne wsparcie produktowe i serwisowe na każdym etapie inwestycji.
Estetyka, ergonomia i funkcjonalność to nasze priorytety. Mamy świadomość, jak wiele zależy od niezawodności naszych produktów, dlatego każdy element dopracowujemy z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Inwestując w ciągły rozwój, zapewniamy stabilną współpracę oraz najwyższą jakość produktów i usług, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


Wydział Elektryczny Politechniki Śląskiej
Wydział Elektryczny Politechniki Śląskiej, utworzony w 1945 roku, jest jednostką naukowo – dydaktyczną największej uczelni technicznej regionu.
Na czterech kierunkach studiów, prowadzonych w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym: elektrotechnice, energetyce, informatyce oraz mechatronice, kształci się łącznie ponad 1500 studentów. Wydział Elektryczny prowadzi także współpracę naukowo-badawczą z kilkudziesięcioma uczelniami wyższymi zlokalizowanymi na wszystkich kontynentach oraz z krajowymi przedsiębiorstwami branżowymi.
VS Technology Poland Sp. z o.o.
Japoński producent oświetlenia oraz optyki dla systemów wizyjnych.
Oferujemy kilkaset modeli oświetlaczy o zróżnicowanej wielkości, budowie oraz długości fali światła.


Zrobotyzowany.pl – przemysł zrobotyzowany.
Portal poświęcony robotyzacji i automatyzacji przemysłu, dedykowany jest  specjalistom z branży automatyki przemysłowej i robotyki poszukującym informacji o dostawcach, produktach oraz usługach. Serwis skupia wiedzę techniczną, informacje z branży, nowości produktowe oraz śledzi trendy i innowacje technologiczne.
-    Najnowsze informacje branżowe - Newsy,
-    Branżowy katalog firm - Firmy,  
-    Artykuły technologiczne - Technologie,
-    Artykuły branżowe i wdrożenia - Publikacje,
-    Filmy, relacje z targów, filmy produktowe - TV,
-    Ogłoszenia produktów - Produkty,
-    Nowoczesny newsletter branżowy
-    Targi i wydarzenia branżowe dotyczące automatyzacji i robotyzacji przemysłu,
a wszystko to w jednym miejscu – Zrobotyzowany.pl
Portal przeznaczony dla specjalistów i fachowców z branży, warto tu być!