MELIORACJE

Targi Melioracji i Urządzeń Wodnych, Infrastruktury i Urządzeń Przeciwpowodziowych

25 - 26 października 2017

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówDziękujemy za udział w 7. Targach Melioracji i Urządzeń Wodnych, Infrastruktury i Urządzeń Przeciwpowodziowych MELIORACJE 2017

 

Wydarzenie odbyło się w dniach 25-26 października 2017 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

 

Targi MELIORACJE koncentrują się na wielu ważnych zagadnieniach z zakresu utrzymania urządzeń melioracji wodnych, kompleksowych instalacji dla przemysłu oraz hydrotechniki. Tradycyjnie specjaliści mogli zapoznać się z aktualną ofertą maszyn, zaplanować zakup niezbędnych urządzeń, a także poszerzyć własną wiedzę. 

  

 

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy:

Firmy wykonujące usługi melioracyjne, producentów i dystrybutorów sprzętu specjalistycznego, firmy z zakresu infrastruktury przeciwpowodziowej, , reprezentantów branży urządzeń wodnych i budownictwa hydrotechnicznego, jednostki naukowe i wydawnictwa branżowe.

 


 

 


 
Śląsko – Zagłębiowskie Forum Wodne
 
 
„Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi”.
 
Organizatorami Forum są: Śląski Klaster Wodny, Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego, Śląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Katowicach, Expo Silesia Sp. z o.o*
 
 
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE:
 
•   Referat: „H2O GmbH. Specjaliści produkcji wolnej od ścieków i nasz wkład w ochronę środowiska oparty na przykładach, między innymi oczyszczania odcieków ze składowisk odpadów komunalnych”
Organizator: H2O Gmbh - Henryk Koik, 25.10. o godz. 13: 30 w Sali nr 3.
 

W tym samym czasie odbędą się:

  • Targi Urządzeń i Technologii Branży Wodociągowo-Kanalizacyjnej HydroSilesia