MOTOLEGENDS

Wystawa i Targi Pojazdów Zabytkowych, Klasycznych i Kolekcjonerskich

7 - 8 września 2019

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówJaguar, Leopard, Gepard…w Sosnowcu

Przyjmij wyzwanie dla siebie i swojego samochodu. Weź udział w MotoLegends


W dniach 7 - 8 września br. otrzymacie wyjątkową szansę doskonałej zabawy i wzięcia udziału w niesamowitym wydarzeniu - II. edycji MotoLegends. Projektu, który powstał z pasji do dobrej zabawy oraz zabytkowej motoryzacji. Miejscem wydarzenia jest EXPO SILESIA w Sosnowcu.

Ambasadorami MotoLegends są znani i zasłużeni dla polskiej i światowej motoryzacji twórcy - Zbysław Szwaj i Tadeusz Jelec oraz znawca motoryzacji Maciej Wisławski. Natomiast współorganizatorem jest Patryk Mikiciuk - dziennikarz motoryzacyjny, ale przede wszystkim specjalista od pojazdów zabytkowych, ekspert filmowy i kolekcjoner pojazdów z minionych epok.

Ideą MotoLegends jest być wydarzeniem, w którym mogą uczestniczyć całe rodziny. Koncepcja, być może już wkrótce największych i najważniejszych targów samochodów zabytkowych w Polsce, obejmuje w tym roku, poza wystawą unikatowych egzemplarzy pojazdów, możliwość uczestniczenia w warsztatach z projektowania z głównym projektantem marki Jaguar – Tadeuszem Jelcem w jego Szkole designu. Zaś dla miłośników majsterkowania, został przygotowany „warsztat na żywo” – czyli konsultacje i naprawy pojazdów w wykonaniu, prawdopodobnie najpopularniejszego obecnie, mechanika w Polsce Adama Klimka. Dodatkowo, niesamowitą gratką dla szczególnie dla miłośników samochodów sportowych, ale na pewno nie tylko dla nich, będzie możliwość posłuchania genialnego konstruktora Zbysława Szwaja, który opowie o historii powstawania polskiego samochodu sportowego Geparda i Leoparda.

Jest to tylko niewielka część niezwykle różnorodnego programu, jaki przygotowała ekipa MotoLegends. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie www.motolegends.pl . Zachęcamy do rodzinnego udziału w wydarzeniu. Dla odwiedzających będzie przygotowana specjalna strefa rozrywki dla rodzin.

Do udziału w wydarzeniu mogą jeszcze zgłaszać się także zainteresowani prywatni wystawcy – właściciele pięknych pojazdów. O szczegóły można pytać kontaktując się z organizatorami info@motolegents.pl .

Na klasycznych entuzjastów samochodów czeka hala wystawowa Expo Silesia o łącznej powierzchni ponad 13,5 tys. m².

To niesamowite wydarzenie. Będzie wyzwaniem dla ciebie i twojego samochodu. A poza tym, w dużym skrócie: - 3 razy dziennie transmisja na żywo z wydarzenia na Facebooku - Prezentacja prywatnych kolekcji samochodów zabytkowych - prezentacja klubów i stowarzyszeń z polski - Retro giełda - Symulator dachowania - Symulator jazdy motocyklem na jednym kole - duże telebimy transmitujące na zewnątrz hali aktualne wydarzenia - food trucki z ogródkami piwnymi - strefa dla dzieci z animatorami z fundacji dr. Clown - Tor do Driftu trajkami O strefę muzyczną zadbają takie zespoły jak: Acoustic Band, Kindla. Gwiazdą wieczoru będzie Sławomir