OILexpo

Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu

29 września - 1 października 2020

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówOILexpo - narzędzie biznesowego sukcesu

 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. Wydarzenie to odbywa się wraz z najważniejszym, jesiennym wydarzeniem dla branży - Międzynarodowymi Targami  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

 


 

Podczas tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentowało ponad 500 Wystawców z 13 krajów, prezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji.

Jednym z najważniejszych było XXXX Środowiskowe Seminarium Tribologów,  organizowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne oraz Katedrę Eksploatacji Pojazdów Samochodowych i Katedrę Logistyki i Technologii Lotniczych Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej. Główną tematyką seminarium było smarowanie w transporcie szynowym.

 

Targi OILexpo i TOOLEX 2019 w skrócie:


Nasi Wystawcy potwierdzają, że targi to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targi OILexpo i TOOLEX sukcesywnie wyznaczają trendy!

 

W tym samym czasie odbędą się:


TOOLEX 2020