OILexpo

6. Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu

4 - 6 października 2016

Zapraszamy na kolejną edycję Targów: 3-5 października 2017

Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówZakończyła się kolejna edycja Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2016. Wzorem poprzedniej, wydarzenie odbyło się jednocześnie z Międzynarodowymi Targami Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Międzynarodowymi Targami Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów - WIRTOTECHNOLOGIA.
 
 
 
 
Właśnie w Expo Silesia przygotowane przez Wystawców, niekiedy wręcz imponujące stoiska, po raz kolejny zajęły przestrzeń dwóch hal, tj. 15 tys. m kw.  Na targowy sukces złożyła się nie tylko atrakcyjna oferta 500 Wystawców z 18 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek, ale i program 10 wykładów, seminariów i konsultacji dedykowanych specjalistom. Targi odwiedziło blisko 10 tys. zwiedzających - ekspertów z branży. Podczas wystawy można było obejrzeć 450 maszyn w ruchu. Oto najkrótsze podsumowanie najważniejszych w Polsce targów, które sukcesywnie wyznaczają trendy!
 
 


 

Warto wspomnieć, że Targi zostały objęte Honorowym Patronatem przez Ministerstwo Gospodarki oraz otrzymały wsparcie od wielu innych znaczących w branży instytucji i mediów, które z pewnością przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia. 

Targom towarzyszyły również inne wydarzenia przemysłowe, dzięki którym targi stały się profesjonalną platformą wymiany poglądów i doświadczeń w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski. Podczas targów odbył się prestiżowy konkursu o Medale i Wyróżnienia Expo Silesia, a także szereg konferencji, warsztatów i seminariów, m.in.: XXXVI ŚRODOWISKOWE SEMINARIUM TRIBOLOGÓW nt. Współczesnych problemów smarowania maszyn i urządzeń, gdzie uczestnicy starali się odpowiedzieć na pytanie "Czy uda się zbudować bezolejowy silnik spalinowy?". Coroczne spotkanie Tribologów organizowane było przez przedstawicieli Politechniki Śląskiej oraz Polskiego Towarzystwa Trybologicznego Oddział Śląsk

 
Szczegółowe podsumowanie poprzedniej edycji wydarzenia znajduje się tutaj.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Pozdrawiamy
Zespół Targów OILexpo