OILexpo

Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu

2 - 4 października 2018

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targówOILexpo - narzędzie biznesowego sukcesu

 

Dziękujemy za udział w kolejnej edycji Targów Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. Wydarzenie to odbyło się wraz z najważniejszym, jesiennym wydarzeniem dla branży - Międzynarodowymi Targami  Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Targami Metod i Narzedzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA. Swoją ofertę pokazało 500 Wystawców z 15 krajów, prezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży na 15 tys. m kw. Wydarzenie odwiedziło niemal 10 tysięcy zwiedzających. Targom towarzyszył bogaty program seminariów i prelekcji. Jednym z najważniejszych było XXXIX Środowiskowe Seminarium Tribologów,  organizowane przez Polskie Towarzystwo Tribologiczne oraz Katedrę Eksploatacji Pojazdów Samochodowych i Katedrę Logistyki i Technologii Lotniczych Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej. Główną tematyką seminarium były współczesne problemy smarowania maszyn i urządzeń.

 

Targi OILexpo w skrócie:

 

   

Nasi Wystawcy potwierdzają, że targi to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe relacje biznesowe i kontynuują dotychczasowe interakcje ze stałymi kontrahentami. Targi OILexpo i TOOLEX sukcesywnie wyznaczają trendy!

 

W tym samym czasie odbyły się:


Międzynarodowe Targi Obrabiarek,
Narzędzi i Technologii Obróbki

Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi
do Wirtualizacji Procesów