Plac Zabaw

Targi Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnych dla Dzieci i Dorosłych

21 - 22 maja 2014

 
Sprawdź z jakich dodatkowych możliwości reklamy możesz skorzystać podczas targów w Expo Silesia
Współpraca medialna

Expo Silesia korzysta z usług i rekomenduje "Biuro Tłumaczeń DAMAR"Partner targów Dziękujemy za udział w Targach Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW 2014

 

W dniach 21 - 22 maja 2014 roku w Expo Silesia odbyła się kolejna edycja Targów Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW. Jest to pierwsza w Polsce tego typu impreza dedykowana producentom urządzeń do wyposażenia placów zabaw i terenów rekreacyjnych.

   
   
  
 
    Targi PLAC ZABAW skierowane są do przedstawicieli władz szkół, przedszkoli, świetlic środowiskowych, jednostek opiekuńczych, jednostek samorządowych, spółdzielni mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, specjalistów z branży. Należy jednak pamiętać o tym, że zakres tematyczny oraz program Targów sprawiły, że ta specjalistyczna impreza wzbudza zainteresowanie nie tylko profesjonalistów.

    Zakres tematyczny eventu jest niezwykle urozmaicony. Na fantazyjnych, kolorowych stoiskach Zwiedzający mogą zapoznać się z ofertą obejmującą m.in.: elementy wyposażenia placów zabaw, elementy wyposażenia miejsc wypoczynku i relaksu dla wszystkich, siłownie outdoorowe, parki linowe, skateparki, wodne place zabaw, elementy wyposażenia boisk sportowych, oświetlenie miejsc wypoczynku i relaksu, ławki, latarnie, kosze na śmieci, wydawnictwa, branżowe portale Internetowe, szkolenia branżowe i wiele innych.
  


 
Organizator Targów SAMORZĄD i PLACE ZABAW 2014 rekomenduje regularne czytanie i prenumerowanie Magazynu Samorządowego Gmina. Aby zamówić prenumeratę należy skontaktować się z Wydawcą tytułu.