Najbliższe imprezy

Powiedzieli o nas
Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania sie z naszym folderem, z którego dowiecie sie Panstwo wszystkiego co najwazniejsze o Expo Silesia – nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Powiedzieli o nas
Dziennik Zachodni
Auto Moto Show w Sosnowcu 
Dziennik Zachodni (2009-06-20) wróć do strony głównej


W prostocie większości stoisk widać skutki kryzysu, ale mimo tego jest co oglądać. Od wczoraj w hali Expo Silesia odbywają się jedne z największych w Polsce targi motoryzacyjne.


Specjalnie na targi przyjechała z Czech Skoda Yeti, którą w polskich salonach będziemy mogli oglądać dopiero jesienią. Ciekawostką jest również nie oferowana w Polsce Fabia w wersji Scout. W jednym miejscu zgromadzono też kilka modeli, które dopiero niedawno rozpoczęły rynkową karierę. Są wśród nich Seat Exeo, Mazda 3, Peugeot 3008, Renault Grand Scenic i hybrydowa Honda Insight. Choć oficjalnie przedstawicieli tych marek nie ma na targach, to na stoiskach spotykamy także samochody Lamborghini, Hummera, Porsche, a także Forda Mustanga w wersji kabrio. Można także oglądać motocykle, skutery i quady oraz nabywać motocyklowe akcesoria.

Wśród towarzyszących targom atrakcji będą zawody Car Audio (dzisiaj) oraz zlot tuningowy (w niedzielę). Będzie to kolejne spotkanie z cyklu „Wojna północ – południe”. Podczas AMS rozegrane zostaną także zawody w trialu i drifcie modeli samochodów zdalnie sterowanych.

PIM