Najbliższe imprezy

Powiedzieli o nas
Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania sie z naszym folderem, z którego dowiecie sie Panstwo wszystkiego co najwazniejsze o Expo Silesia – nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Powiedzieli o nas
GZM promuje sosnowieckie targi 
e-sosnowiec.pl (2009-06-26) wróć do strony głównej


Dziś w samo południe, podczas targów Silesia Komunikacja, w Sosnowcu podpisana zostanie umowa o współpracy pomiędzy KOLPORTEREM EXPO a Górnośląskim Związkiem Metropolitalnym.Przez najbliższe trzy lata na terenie Targów EXPO Metropolia Silesia będzie miała swoje stałe stoisko, a w materiałach promocyjnych i katalogach GZM znajdą się informacje o centrum targowo - wystawienniczym Expo Silesia. Odnośnik do informacji o organizowanych targach i innych przedsięwzięciach znajdzie się także na stronie www GZM.


-Tym samym Metropolia Silesia zyska stałą możliwość obecności na różnorodnych imprezach targowych organizowanych na terenie EXPO Silesia do 2012 roku. Podczas tych przedsięwzięć promowana będzie atrakcyjność gospodarcza, inwestycyjna, kulturalna miast wchodzących w skład „Silesii" - tłumaczy Krzysztof Krzemiński, rzecznik prasowy GZM.


Umowę podpiszą: Piotr Uszok - przewodniczący zarządu GZM, Kazimierz Górski - członek zarządu GZM i Tomasz Raczyński - prezes zarządu KOLPORTER EXPO.