Najbliższe imprezy

Powiedzieli o nas
Folder Expo
Zapraszamy do zapoznania sie z naszym folderem, z którego dowiecie sie Panstwo wszystkiego co najwazniejsze o Expo Silesia – nowym obiekcie targowym w aglomeracji śląskiej.
Kolporter EXPO - Targi, Wystawy, Konferencje
Powiedzieli o nas
Dziennik Zachodni
Targi dla drogowców w sosnowieckim Expo Silesia 
Dziennik Zachodni (2009-09-10) wróć do strony głównej


W czwartek w sosnowieckim Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia rozpoczęła się się druga edycja Targów Maszyn Budowlanych, Urządzeń i Technologii dla Infrastruktury INFRA-Meeting.


Impreza potrwa do soboty. Wśród 60 wystawców są przedstawiciele Polski, Holandii i Włoch. Organizatorzy zapraszają głównie przedstawicieli instytucji i firm związanych z rozwojem infrastruktury drogowej, kolejowej i lotniczej.


W sosnowieckiej hali zobaczyć można m.in. samochody ciężarowe, dostawcze, naczepy, lawety i przyczepy. Prezentowany jest też sprzęt i materiały wykorzystywane do budowy dróg, mostów, wiaduktów czy tuneli.

- Śląsk to największa w Polsce aglomeracja, a co się z tym wiąże jest tutaj najbardziej rozwinięta infrastruktura, która wymaga stałej modernizacji i inwestycji. Milionowe nakłady na rozwój infrastruktury to najlepszy powód, żeby zaprezentować tu ofertę firmy - podkreśla Michał Poniatowski, dyrektor projektu INFRA-Meeting.


W Expo Silesia odbywają się też Targi Technologii, Produkcji i Wykorzystania Betonu ExpoBeton.

Grażyna Dębała